Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

«Податки повинні сплачувати всі» – Ігор Кондро

04.04.2017

Сьогодні, 4 квітня, відбулася зустріч начальника Головного управління ДФС у Львівській області Ігоря Кондро з представниками ГО «Громадська колегія таксоперевізників Львівщини».

Відкриваючи захід, Ігор Кондро зазначив, що основна функція фіскальної служби полягає у контролі за повнотою та своєчасністю сплати податків до державної казни суб’єктами господарювання.

Учасники зустрічі обговорили проблематику легалізації ринку таксоперевезень як на Львівщині, так і в Україні загалом. Мова йшла про необхідність внесення змін в законодавство щодо ліцензування діяльності з перевезення пасажирів у таксі та інформаційних сервісів, а також про оподаткування такого виду діяльності єдиним податком за значно нижчою ставкою, з метою його легалізації та подальшим зростанням надходжень до місцевого бюджету. Представники громадськості ініціюють вже кілька років поспіль внесення змін до діючого законодавства щодо введення фіксованого податку для самозайнятих осіб, які надають послуги з перевезення пасажирів у таксі.

Ігор Кондро запропонував вказані зміни представити на розгляд Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Львівській області, з подальшим залученням АППУ у Львівській області та внесенням їх до відповідних профільних комітетів Верховної Ради України.

«Переконаний, що всі зобов’язані сплачувати податки. Так відбувається у всьому цивілізованому світі. Податки повинні бути такими, аби не стати тягарем для підприємців. А бізнес, у свою чергу, має працювати в законодавчому полі. На мою думку, ця зустріч є певним каталізатором у процесах детінізації ринку таксоперевезень» – резюмував Ігор Кондро.

Також очільник ДФС висловив сподівання, що конструктивна співпраця з громадськими організаціями, зокрема з ГО «Громадська колегія таксоперевізників Львівщини», на шляху легалізації та детінізації ринку перевезень надасть преференції у веденні бізнесу саме українським компаніям на противагу сумнівним іноземним.

Учасники обговорення вирішили до кінця тижня розробити Дорожню карту щодо подальших поетапних дій.

Нагадаємо, що львівські таксисти обурені діяльністю двох фірм перевізників «Яндекс.Таксі» та «Uber». Минулого тижня відбулись акції протесту в місті. Організатори акції звернулись до керівництва Державної фіскальної служби України та Головного управління ДФС у Львівській області з вимогою припинення діяльності іноземних перевізників, внесення змін в законодавство щодо оподаткування перевезень таксистів.

Для налагодження діалогу очільник фіскальної служби Львівщини Ігор Кондро та керівники структурних підрозділів служби зустрілися з представниками активістів за круглим столом. Що ж стосується припинення діяльності автоматизованих сервісів «Яндекс.Таксі» та «Uber», які зареєстровані у містах Києві та Одесі, то це питання не належить до компетенції фіскалів Львівщини.

Фотоматеріали по темі

/
  • «Податки повинні сплачувати всі» – Ігор Кондро