Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

35 юних дарувань відзначено за творче розкриття теми сплати податків в Україні

01.06.2017

35 юних дарувань, обраних творчою конкурсною комісією, було відзначено сьогодні в ГУ ДФС у Львівській області. Переможці конкурсу «Податки – очима дітей 2017» прибули з усіх куточків Львівщини.

Начальник ГУ ДФС Ігор Кондро із сумом повідомив, що вчора на 85 році пішов з життя великий українець, визначна постать сучасності – Блаженніший Любомир Гузар.

«І ми, і Ваші батьки із захопленням слухали його промови неординарної мудрості. І  сьогодні ми ще не можемо цілком осягнути тієї втрати, яку зазнав український народ», - сказав Ігор Кондро.

Відбулося вшанування пам”яті Любомира Гузара хвилиною мовчання.

Ігор Кондро висловив захоплення роботами учасників конкурсу та звернувся з вітальним словом до дітей та їх батьків: «В художніх та літературних творах, в роботах комп’ютерної графіки учні продемонстрували свою обізнаність та усвідомлення важливості податків в існуванні держави. І нехай в роботах, особливо молодшої вікової категорії, відчувалася допомога батьків і вчителів у розкритті недитячої теми, це є ознакою нашої спільної роботи над важливими у житті і юних громадян питаннями та у вихованні дітей».

Своє захоплення від урочистостей виловила і член конкурсної комісії, представник Європейської Бізнес Асоціації Катерина Шуварська: «Я у віці переможців конкурсу і не уявляла що таке податки, а тут побачила таке мистецьке розкриття теми дітьми». 

Переможці конкурсу одержали дипломи і медалі, подарунки та солодощі.

Своїми надзвичайними виступами виблискували таланти з Центру творчості дітей та юнацтва Галичини.

Учасників урочистого відзначення переможців конкурсу «Податки очима дітей», податківців, представників громадськості не могла не зворушити присутність такої великої кількості наших розумних, веселих та обдарованих  дітей, і звичайно - майбутніх свідомих платників податків.

Фотоматеріали по темі