Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Інформація про проведення Львівською митницею ДФС зустрічей з бізнесом у травні 2017 року

12.06.2017

У травні поточного року  керівниками структурних підрозділів Львівської митниці ДФС проведено 9 зустрічей з представниками близько 72 суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та митними брокерами.

Під час даних зустрічей, що проводились у форматі нарад та круглих столів, обговорювались проблемні питання, які виникають під час здійснення митних формальностей, зокрема, пов’язані із правильністю заповнення митних декларацій,  прискоренням якості обробки міжнародних поштових відправлень, а також щодо дотримання учасниками зовнішньоекономічної діяльності заходів тарифного та нетарифного регулювання тощо.

Також обговорювались перспективи налагодження та розширення співпраці митниці з представниками бізнес-спільноти з метою створення сприятливих умов для пришвидшення товарообігу та збільшення обсягів надходжень митних платежів до Держбюджету України. Зокрема, обговорювались питання щодо залучення до процесу проведення експортно-імпортних операцій нових суб’єктів господарювання та удосконалення реалізації принципу «єдиного вікна» на митниці.