Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Оновлено форму декларації з податку на прибуток підприємств

14.06.2017

Наказ Міністерства фінансів України від 28.04.2017р. №467 «Про внесення змін до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств», яким оновлено форму декларації з податку на прибуток, опубліковано в бюлетені «Офіційний вісник України» від 09.06.2017 р. № 45, і з цієї дати він набирає чинності.

Внесення змін пов’язане із запровадженням із 01 січня 2017 р. змін у частині оподаткування податком на прибуток підприємств.

Враховуючи норми пункту 46.6 статті 46 Податкового кодексу України оновлена форма декларації повинна подаватися за період, наступний за періодом її оприлюднення.

Отже, якщо платник податку на прибуток звітує поквартально, оновлену декларацію слід подати – за підсумками трьох кварталів 2017 року, якщо раз в рік – за підсумками 2018 року.