Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Перше виїзне засідання Комітету податкової та митної політики відбулося у Львові

16.06.2017

Вчора у Львові відбулося перше виїзне засідання Комітету податкової та митної політики, яке провела його Голова Ніна Южаніна.

Крім членів Комітету на засіданні були присутні голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, голова Львівської обласної Ради Олександр Ганущин, керівництво та провідні фахівці фіскальної служби Львівщини.

Начальник ГУ ДФС у Львівській області Ігор Кондро у своєму виступі інформував членів Комітету про успіхи та труднощі, що виникають у зв’язку з структурними змінами у фіскальній службі, скороченням кадрів та ліквідацією територіальних підрозділів області.

Ігор Кондро відповів на багато запитань членів Комітету, у тому числі про структуру надходжень до бюджету, фактори, що вплинули на їх значне зростання.

Крім цього дискутувалася проблема перетину кордону автомобілями з тимчасовою реєстрацією, питання уникнення сплати податків та митних зборів внаслідок використання малого прикордонного руху, проблеми та перспективи в зв’язку із зменшенням нарахувань на заробітну плату єдиного соціального внеску та зростанням мінімальної заробітної плати, проблема зменшення громадянами офіційних доходів задля отримання субсидій та багато інших.

Обговорювалося питання безмитного та без сплати податків ввезення виробничого обладнання на територію України, проблеми оформлення відстрочення платежів для такого ввезення через центральний офіс ДФС.

Левову частку часу обговорювали перспективи фіскальної служби та питання її реформування.

У світлі цього Ігор Кондро піднімав проблему низької оплати праці працівників фіскальних органів, фізичного та морального зношення комп’ютерної та оргтехніки, яка не закуплялася з 2010 року.

«Впроваджувані реформи та електронні сервіси вимагають негайного технічного оновлення фіскальної служби, і думаю не лише Львівщини», -сказав Ігор Кондро.

Голова комітету Ніна Южаніна, народні депутати позитивно висловлювалися щодо ситуації в питаннях впровадження на Львівщині реформи фіскальної служби та стану надходження платежів у бюджети усіх рівнів.

Після проведеної дискусії на засідання Комітету були запрошені представники бізнесу Львівщини, члени Громадської ради при ГУ ДФС у області, інших громадських організацій.

Підприємці та представники громадськості зверталися до членів Комітету із своїми проблемами та пропонували шляхи їх вирішення, в дискусії взяли участь багато підприємців та народних депутатів.

В Комітет було передано від них ряд звернень.

Голова Комітету Ніна Южаніна підсумовуючи сказала, що це перше таке виїзне засідання Комітету і вона сьогодні переконалася, що безпосереднє спілкування з керівництвом територіальних органів ДФС та бізнесу дає можливість з’ясувати Комітету правильність обраних напрямків впровадження реформ й у випадку необхідності своєчасного їх коригування.

На завершення Ніна Южаніна просила бізнесменів звертатися в Комітет податкової та митної політики і завірила їх у тому, що їх питання будуть розглянуті фахово і в інтересах як держави так і конкретного підприємця.