Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

На розширеному засіданні Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Львівській області обговорено проблемні питання бізнесу

17.07.2017

13 липня у Головному управлінні ДФС у Львівській області відбулося розширене засідання Громадської ради, основною темою якого було обговорення діяльності роботи ГУ ДФС у Львівській області та Львівської митниці ДФС, а також проблемні питання платників податку на додану вартість, у разі зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Начальник Головного управління ДФС у Львівській області Ігор Кондро розповів присутнім про суттєві структурні зміни, які відбулись у процесі реорганізації територіальних органів ДФС Львівщини та ряд проблемних питань , які потребують вирішення, зокрема щодо повернення на рівень ОДПІ функцій адміністрування податків і зборів з юридичних і фізичних осіб та погашення боргу та збільшення фінансування – як елемент унеможливлення корупційних ризиків в діяльності територіальних органів ДФС.

«Попри це, приємно відзначити, - наголосив керівник Головного управління ДФС у Львівській, - що у поточному році Головним управлінням ДФС у Львівській області забезпечено виконання не лише індикативних показників, доведених наказами ДФС України, але і показників, затверджених сесіями місцевих рад. У І півріччі поточного року вдалося не лише виконати доведені показники з надходжень до бюджетів усіх рівнів, але й забезпечити суттєвий приріст надходжень податкових платежів, у порівнянні з відповідним періодом 2016 року (в середньому на 40 відсотків)».

Позитивним фактором є також стабільно-високий приріст платежів до державного бюджету по Львівській області. «За 6 місяців поточного року в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року приріст збору платежів до Державного бюджету України складає 44%, це - 1 402 млн. грн.», - повідомив Ігор Кондро.

Основні здобутки митниці за звітний період окреслив у своїй доповіді в.о. заступника начальника Львівської митниці ДФС Володимир Пономаренко. Він, зокрема, зазначив, що завдяки створенню належних умов для суб’єктів господарювання упродовж першого півріччя 2017 року Львівська митниця ДФС перерахувала податків та зборів у сумі 6,2 млрд грн, що майже в півтора рази, або на 2 млрд грн. більше, ніж за відповідний період 2016 року. Це дозволило Львівщині залучити 581 млн. грн. до спеціального фонду обласного бюджету на ремонт автомобільних доріг. Також було відзначено, що у червні цього року Львівська митниця ДФС перерахувала до держбюджету рекордну суму платежів у розмірі 1млрд. 218 млн. грн. та спрямувала на ремонт доріг Львівщини 187 млн. гривень.

У ході дискусії представники громадськості обговорили питання щодо врегулювання кадрової політики на Львівській митниці ДФС, боротьби із зарплатою в «конвертах», позитивної оцінки комунікації громадськості та бізнесу з ГУ ДФС та проблемах у спілкуванні з керівниками Львівської митниці, тощо.

Особливу увагу було приділено проблемам, які виникли у платників з 1 липня цього року, у зв’язку із затвердження Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та Вичерпного переліку документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Заступник начальника ГУ ДФС у Львівській області Василь Кресяк розтлумачив порядок дій у разі зупинення реєстрації податкових накладних платника податку в Єдиному реєстрі. Також, Ігор Кондро зауважив, що у свою чергу, проблеми виникають і у роботі податківців. Керівництво Головного управління ДФС у області закликало присутніх до спільного вирішення цих проблем.

На завершення очільник ДФС Львівщини закликав до підвищення ефективної взаємодії і координації між діяльністю Громадської ради та органами ДФС для покращення бізнес клімату, сприяння роботі малого та середнього бізнесу.