Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Платникам податку на нерухоме майно

14.08.2017

У відповідь на численні звернення громадян з приводу отриманих або неотриманих податкових повідомлень – рішень щодо сплати чи коригування суми податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, ГУ ДФС у Львівській області для оптимізації роботи з адміністрування зазначеного податку надає взірці заяв платників до контролюючого органу.

У разі, якщо платнику податку не надійшло податкове повідомлення -рішення про його сплату,  він має право звернутися до контролюючого органу із заявою, до якої додати копії документів, що підтверджують право власності на нерухоме майно.  Контролюючий орган на підставі заяви розрахує суму податку на нерухоме майно та надішле податкове повідомлення - рішення.

Якщо платнику податку надійшло податкове повідомлення – рішення про сплату податку на нерухоме майно, однак ним виявлено розбіжності і він не погоджується із сумою податку, такий платник податку може звернутися до контролюючого органу із заявою про проведення звірки.

Заяви подаються платниками податку як особисто контролюючому органу так і поштовим відправленням.

Додаткову інформацію щодо податку на нерухоме майно можна отримати за телефонами:

Франківське відділення Залізничної ОДПІ –  297-30-32

Залізнична ОДПІ - 297-38-69

Галицька ОДПІ - 297-37-68

Сихівське відділення Галицької ОДПІ - 297-38-21

Шевченківське відділення Личаківської ОДПІ - 297-30-84

Личаківська ОДПІ - 297-31-44.

Заява (у разі отримання податкового повідомлення-рішення) Завантажити

Заява (у разі неотримання податкового повідомлення-рішення) Завантажити

Крім цього, додаємо зразок заяви для врахування особливостей права власності на окремі об’єкти при обчисленні податку на нерухомість. Наприклад, коли нерухомість перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб, але не поділена в натурі, необхідно визначити одного платника податку з осіб-власників, за їх згодою, якщо інше не встановлено судом.

Заява (у разі отриманням податкового повідомлення-рішення всіма співвласниками квартири/будинку, яка/який перебуває у спільній сумісній власності (частки не визначені) Завантажити

Заява у разі неотримання податкового повідомлення-рішення власником квартири/будинку, яка/який перебуває у спільній сумісній власності (частки не визначені) Завантажити