Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Через 820 пачок сигарет громадянин позбувся престижного автомобіля

03.10.2017

Громадянин України намагався приховати 820 пачок сигарет у спеціально виготовленому сховищі автомобіля «RENAULT VELSATIS».

Сьогодні, 03.10.2017, громадянин України 1992 року народження, мешканець Львівщини, прямував з України до Республіки Польщі через митний пост «Рава-Руська» як водій автомобіля. Для перетину кордону обрав смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор». Під час візуального огляду транспортного засобу у працівників митниці виникла підозра про наявність в ньому товарів, прихованих від митного контролю або товарів, заборонених чи обмежених до переміщення через митний кордон.

Автомобіль було скеровано в спеціально відведене місце для проведення поглибленого огляду. Там в спеціально виготовленому сховищі в ланжероні під панеллю приборів автомобіля було виявлено 820 пачок сигарет з фільтром без акцизних марок виробництва Республіки Білорусь.

Отже, гр. України вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням способів, що утруднюють виявлення таких товарів, та з використанням спеціально виготовленого тайника.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачені ч.1 ст.483 Митного кодексу України. Сигарети та автомобіль вилучено. Справу скерують до суду.