Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Шановні бухгалтери!

10.11.2017

Прийміть найщиріші вітання з міжнародним днем бухгалтерії!

Бухгалтерія – одна з точних і найважливіших професій. Саме цього дня ще наприкінці далекого ХV століття італійський математик Лука Пачолі опублікував свій чималий труд з узагальнення знань в області арифметики, геометрії і пропорцій, які згодом лягли в основу сучасної бухгалтерії.

У сучасному світі неможливо переоцінити важливість роботи бухгалтера як для злагодженої та стабільної діяльності кожного підприємства, так і для функціонування національної економіки в цілому.

Адже саме бухгалтер забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів. Бухгалтер – це серце фінансового стану.

Тільки професіонали, фахівці, віддані своїй справі, в змозі ефективно організувати успішну фінансову діяльність підприємств.

То ж прийміть найщиріші вітання – витримки Вам, принциповості, стабільності, а головне здоров’я і творчої наснаги, злагоди в сім’ях, щастя і добробуту!

З повагою      

Начальник ГУ ДФС у Львівській області                  Ігор Кондро