Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Управлінням внутрішньої безпеки ДФС Львівщини виявлено 22 факти кримінальних корупційних правопорушень

11.01.2018

Управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Львівській області Головного управління ДФС у Львівській області інформує, що впродовж січня - грудня 2017 року, в ході проведення заходів щодо запобігання та протидії корупції, в тому числі в рамках співпраці з іншими правоохоронними органами, виявлено 22 факти вчинення кримінальних корупційних правопорушень та 8 фактів вчинення корупційних адміністративних правопорушень посадовими особами органів ДФС Львівської області.

Працівниками управління внутрішньої безпеки протягом зазначеного періоду проведено 100 службових перевірок і розслідувань, за результатами яких керівникам територіальних підрозділів ДФС області та митниці винесено 26 подань про усунення причин та умов, що призвели до виявлених порушень. За результатами проведених перевірок до дисциплінарної відповідальності притягнуто 20 працівників, 3 працівники звільнено з органів ДФС та винесено 137 офіційних застережень.

Управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Львівській області звертається до суб’єктів господарювання та громадян,  з проханням повідомляти про відомі їм факти корупції та зловживання службовим становищем посадовими особами, причому повідомлення може бути здійснено і анонімно. Надана інформація щодо протиправних дій працівників податкової та митної сфер, в тому числі податкової міліції буде перевірена. Гарантується конфіденційність звернень.

Наявну інформацію просимо повідомляти на цілодобову телефонну лінію сервісу «Пульс» Державної фіскальної служби України за телефоном 0800-501-007, обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «4», та на електронну адресу: idd@sfs.gov.ua, або на телефон чергового УВБ ГУ ДФС у Львівській області (032) 297-36-09.

Письмові звернення приймаються за адресою: 79003, м. Львів, вул. Стрийська, 35, УВБ ГУ ДФС у Львівській області.