Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

У Львові відбувся Національний податковий форум

23.03.2018

Сьогодні, 23 березня, у Львові відбувся Національний податковий форум на тему: «Трансфертне ціноутворення. Прибуток. ПДВ», організований журналом «Вісник. Офіційно про податки», професійним виданням № 1 для платників податків, з метою роз’яснення суб’єктам господарювання основних аспектів запровадження змін до податкового законодавства, за підтримки Головного управління ДФС у Львівській області. Взяти участь у форумі запросили платників податків з Львівської, Волинської, Рівненської, Тернопільської, Івано-Франківської та Закарпатської областей.

Відкриваючи захід, начальник Головного управління ДФС у Львівській області Ігор Кондро висловив слова вдячності його організаторам за змогу проведення діалогу між провідними фахівцями ДФС України та платниками Західного регіону, та підкреслив: «Актуальність цього Форуму беззаперечна, адже зміни вносяться у чинне податкове законодавство постійно. Вчасно інформовані платники податків більш ефективні у веденні бізнесу, а також – сумлінні у сплаті податків».

Про актуальні питання трансфертного ціноутворення розповіли Ірина Сиволап – начальник відділу взаємодії з питань трансфертного ціноутворення Департаменту податків і зборів з юридичних осіб ДФС України та Микола Мішин – начальник відділу перевірок трансфертного ціноутворення Департаменту аудиту ДФС України, який розповів про особливості податкового контролю за трансфертним ціноутворенням.

Олексій Задорожний – в.о. директора Департаменту методологічної та нормотворчої роботи ДФС України проаналізував зміни та актуальні питання щодо обчислення та сплати податку на прибуток підприємств у 2018 році.

Виступ Сергія Тимошенко – заступника директора Департаменту - начальника управління вдосконалення непрямого оподаткування Департаменту методологічної та нормотворчої роботи ДФС України був присвячений актуальним питанням обчислення податку на додану вартість.