Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Особливості сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки громадянами за останні три роки

03.04.2018

Головне управління ДФС у Львівській області нагадує, що в поточному році мешканці Львівщини отримають податкові повідомлення - рішення про сплату податку на нерухоме майно за 2017 рік, а в окремих випадках – за останні три роки, якщо не сплатили податок за 2015 та 2016 роки. Сума податку залежить від ставок, прийнятих органами місцевого самоврядування, за місцезнаходженням житлової або комерційної нерухомості і від розміру мінімальної заробітної плати на 1 січня року, за який проводиться нарахування податку.

Розмір мінімальної заробітної плати на 1 січня 2017 року становив 3 200 грн. В порівнянні з 2016 роком цей показник зріс в 2,3 раза (мінімальна заробітна плата на 1 січня 2016 року – 1 378 гривень). Відповідно збільшиться сума податку на нерухоме майно за 2017 рік. Наприклад, за надлишкову площу квартири, що знаходиться у м. Львові її власник сплачував за 2016 рік 6,80 грн. за 1 м. кв., а за 2017 рік за кожен метр надлишкової площі необхідно заплатити 16,00 гривень.

Відповідно до податкового законодавства податкове повідомлення - рішення про сплату податку надсилається платнику за місцем його реєстрації.

Інформація щодо місця реєстрації – це інформація внесена до інформаційних баз фіскальної служби на момент, коли громадяни звертались до фіскальних органів з метою отримання ідентифікаційних кодів. Протягом місяця після зміни місця реєстрації громадянин зобов’язаний повідомити про такі зміни контролюючий орган, де він перебуває на обліку. Якщо платник не повідомляє ДФС про зміну місця реєстрації – податкове повідомлення - рішення надсилається на адресу, інформація про яку міститься в контролюючому органі, тобто стару адресу. Таким чином, платник не буде ознайомлений із сумою проведених нарахувань податку. Внаслідок чого виникає податковий борг, штрафні санкції, арешт майна.

  • !АНОНСИ ПОДІЙ
  • Відеосюжети