Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Ігор Кондро: комунікація з платниками податків Львівщини формує податкову культуру області та створює імідж фіскальній службі загалом

18.04.2018

Відбувся «круглий стіл» за участю начальника ГУ ДФС у Львівській області Ігора Кондро та представників Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації. У зустрічі також взяли участь заступник начальника ГУ ДФС у Львівській області Олена Парубій, в.о. заступника начальника Львівської митниці ДФС Павло Македон та керівники окремих структурних підрозділів.

Метою «відкритого діалогу» було обговорення питань адміністрування податків, нещодавні зміни в реєстрації податкових накладних в електронній формі, повернення ПДВ шляхом запровадження Єдиного публічного Реєстру на бюджетне відшкодування, перевіркова робота, робота електронного кабінету платника податків, подання декларації нерезидентами, реалізації принципу єдиного митного вікна, терміни надходження  митних платежів, протидія «сірому» імпорту, тощо

«Саме комунікація з платниками податків Львівщини формує податкову культуру області та створює імідж фіскальній службі загалом», - наголосив Ігор Кондро.

Очільник фіскальної служби Львівщини інформував присутніх про квартальні надходження до бюджету, які у порівнянні з минулим роком зросли на 25%. Подякував, усім підприємцям, які сплачують високу заробітну плату працівникам. «Висока заробітна плата – це своєрідний «лакмусовий папір» діяльності підприємства», - вважає Ігор Кондро. Адже, завдяки цьому зростає добробут людей, і збільшуються надходження до місцевого бюджету. За три місяці цього року до місцевого бюджету надійшло понад 3 мільярди гривень.

Сьогодні, ДФС використовує ризикоорієнтовану систему відбору платників до перевірки, яка сприяє мінімізації втручання з боку фіскальних органів у роботу сумлінного бізнесу. План - графік  документальних перевірок формується виключно із ризикових суб’єктів господарювання та розміщений на офіційному порталі ДФС України. Так, за перший квартал 2018 року, проведено 295 перевірок, з яких 59 документальних планових та 236  позапланових перевірок. Слід наголосити, що із 236 позапланових перевірок:  36% перевірок проведено на ліквідацію СГ, тобто фактично за згодою платника;  34,5% перевірки з питань валютного законодавства за інформацією уповноважених банків щодо порушення термінів розрахунків у сфері ЗЕД; 6,8 % перевірок по ухвалах суду, 21,7 % перевірки на прохання платників податків, з питань митного аудиту, перевірки по взаєморозрахунках з ризиковими та фіктивними суб’єктами господарювання.

Позитивним фактором є, майже 100% відшкодування податку на додану вартість платникам, завдячуючи спрощенню механізму повернення ПДВ шляхом запровадження Єдиного публічного Реєстру на бюджетне відшкодування. Зокрема, платниками з іноземними інвестиціями, протягом 2017 року, заявлено до відшкодування 716,6 млн. грн. (44,5 % від всіх заявок) та відшкодовано 696,0 млн. грн. (44,9% від всього відшкодування).

Учасники зустрічі активно обговорили актуальні питання діяльності підприємств у площині податкового та митного законодавства. Зокрема, вирішили в подальшому тісно співпрацювати над підготовкою спільних ініціатив щодо удосконалення адміністрування податків, у майбутньому оптимізації загальної кількості податків в Україні.

 

Фотоматеріали по темі

/
  • Ігор Кондро: комунікація з платниками податків Львівщини формує податкову культуру області та створює імідж фіскальній службі загалом