Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Понад 7,5 млн грн податку на нерухоме майно сплатили мешканці Львівщини за чотири місяці цього року

11.05.2018

Як повідомили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Львівській області за чотири місяці 2018 року до місцевих бюджетів Львівщини мешканці Львівщини сплатили 7 618,80 тис. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (далі – податок), що на 5 050,00 тис. грн. або на 196,59 відс. більше, ніж минулоріч за аналогічний період.

У квітні цього року до місцевих бюджетів області надійшло 1 407,50 тис. грн. податку, що в 4,6 раза більше, ніж у квітні 2017  року.

Слід нагадати, що відповідно до норм ст. 266 Податкового кодексу України податкове/податкові повідомлення - рішення про сплату суми/сум податку та відповідні платіжні реквізити, зокрема, органів місцевого самоврядування за місцезнаходженням кожного з об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня року, що настає за базовим податковим (звітним) періодом (роком).

Цьогоріч в травні в територіальних органах ГУ ДФС у Львівській області розпочато період формування та надсилання фізичним особам податкових повідомлень – рішень про сплату податку за 2017 рік.

Для отримання платниками податку - фізичними особами більш детальної інформації щодо оподаткування фізичних осіб - власників нерухомого майна у 2018 році ГУ ДФС у Львівській області розміщено на офіційному веб - сайті роз’яснення, зокрема щодо особливостей оподаткування фізичних осіб - власників нерухомості у 2018 році, приклади розрахунку податку, номери телефонів відповідальних за проведення нарахувань податку працівників ГУ ДФС у Львівській області, за якими можна отримати додаткову інформацію щодо нарахованого податку за посиланням http://lv.sfs.gov.ua/anonsi-ark/17575.html.

Доволі часто трапляються випадки, коли платники податку не сплачують своєчасно податок через те, що податкові повідомлення - рішення органи ДФС скеровують на попередню адресу реєстрації фізичних осіб, яка надана ними під час отримання облікової картки платника податків.

Після закінчення терміну зберігання такі податкові повідомлення - рішення повертаються до органу ДФС, що є підставою вважати такі податкові повідомлення - рішення врученими платнику. Відповідно виникає заборгованість по сплаті податку, нараховуються штрафні санкції, пеня, накладається арешт на майно.

Враховуючи зазначене вище, наголошуємо про необхідність фізичним особам, у яких змінилися реєстраційні дані, надати в державну податкову інспекцію за місцем реєстрації заяву за формою № 5 ДР про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб - платників податків.