Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Інформація про проведення Львівською митницею ДФС зустрічей з бізнесом у червні 2018 року

12.07.2018

У червні поточного року керівництвом та керівниками структурних підрозділів Львівської митниці ДФС проведено 8 зустрічей з 62 представниками суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та митними брокерами.

Під час даних зустрічей, що проводились у форматі нарад та круглих столів, обговорювались перспективи налагодження та розширення співпраці митниці з представниками бізнес-спільноти з метою створення сприятливих умов для пришвидшення товарообігу та збільшення обсягів надходжень митних платежів до Держбюджету України. Також обговорювались проблемні питання, які виникають під час здійснення митних формальностей, зокрема, пов’язані із правильністю заповнення митних декларацій,  визначенням митної вартості та справлянням митних платежів, дотриманням заходів тарифного та нетарифного регулювання, прискоренням обробки міжнародних поштових відправлень тощо.