Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Відбувся щомісячний семінар для платників податків Львівщини

27.07.2018

Про актуальні питання оподаткування сьогодні аудитори та фахівці Головного управління ДФС у Львівській області розповідали платникам податків Львівщини під час семінару, який відбувся в його адмінбудинку.

Учасниками семінару стали майже півтори сотні бухгалтерів, керівників підприємств та підприємців. Традиційно до участі у проведенні семінару були запрошені представники інших органів виконавчої влади Львівщини: Головного управління Держпраці у Львівській області – Анна Зла, Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області – Віра Мальчик та Ірина Макар, сертифіковані аудитори Надія Маковецька та Олександр Блотнер, експерти з питань використання програмного забезпечення для ведення бухгалтерського обліку Ольга Мирка та Назар Обаль. Також перед присутніми виступили фахівці Головного управління ДФС у Львівській області Наталія Шкоропад, Юрій Драбек, Вікторія Шихова.

Учасники заходу мали змогу почути про актуальні питання оподаткування податком на додану вартість, зокрема щодо блокування податкових накладних та розрахунків коригування в ЄРПН, податком на прибуток підприємств, податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, щодо касової дисципліни, оподаткування фізичних осіб-підприємців, про застосування Порядку здійснення державного контролю законодавства про працю, порядок призначення пенсій та особливості дистанційного обслуговування громадян через Електронний кабінет та веб-портал Пенсійного фонду України тощо.

Актуальною для мешканців Львівщини залишається сплата податку на нерухоме майно за 2017 рік. Для отримання більш детальної інформації щодо оподаткування фізичних осіб - власників нерухомого майна у 2018 році ГУ ДФС у Львівській області розміщені на офіційному веб – сайті Територіальних органів ДФС у Львівській області роз’яснення, приклади розрахунку податку, номери телефонів відповідальних за проведення нарахувань податку працівників ГУ ДФС у Львівській області, за якими можна отримати додаткову інформацію щодо нарахованого податку за посиланням http://lv.sfs.gov.ua/anonsi-ark/17575.html.

ДФС спільно з Міністерством фінансів України незабаром розпочне пілотний проект щодо впровадження інноваційних технологічних рішень для реєстрації розрахункових операцій у сфері торгівлі (у тому числі Інтернет-торгівлі), громадського харчування, купівлі-продажу іноземної валюти, торгівлі через автомати з продажу товарів (послуг), надання послуг з приймання готівки для подальшого переказу, з перевезення пасажирів тощо.

Після затвердження переліку новітніх моделей комплексів, які братимуть участь в проекті, ДФС здійснить їх реєстрацію у Державному реєстрі реєстраторів розрахункових операцій. Реєстрація триватиме до 01 квітня 2019 року. Саме ці моделі і застосовуватимуть у своїй діяльності користувачі-учасники експерименту, які здійснюватимуть з їх допомогою розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі. Реалізація експериментального проекту триватиме до 31 грудня 2019 року.

Звертаємо увагу, що звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за липень 2018 року подається у серпні 2018 року за формами звітності, затвердженої наказом Мінфіну від 14.04.2015 № 435.

Звітність за новими формами, затвердженими наказом Мінфіну № 435 у редакції наказу Мінфіну № 511, подаватиметься не пізніше 20 вересня 2018 року за серпень 2018 року.

Слід зазначити, що з 02.07.2018 року рахунки для сплати ЄСВ не змінились.