Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Ігор Кондро привітав підприємців Львівщини та вручив подяки найкращим з них

04.09.2018

Сьогодні в приміщенні Палацу культури залізничників «Рокс» в межах зустрічі керівництва Федерації роботодавців України з представниками бізнесу Львівської області відбулося відзначення кращих суб’єктів підприємницької діяльності Львівщини – переможців обласних конкурсів з нагоди «Дня підприємця – 2018».

Ігор Кондро від імені колективу фіскальної служби Львівщини привітав присутніх на заході підприємців та представників громадських організацій України та Львівської області. Зокрема зазначив: «Дякую Вам за сумлінну сплату податків на всі рівні, і як в державний, так і місцевий бюджети. Протягом восьми місяців 2018 року до Зведеного бюджету платниками Львівщини сплачено 17,2 мільярдів гривень, що майже на 4,2 мільярда гривень більше, ніж торік за цей самий період».

Очільник ГУ ДФС у Львівській області також доніс до представників бізнесу та їх громадських формувань, що служба завжди готова до діалогу з ними, вирішення всіх проблемних питань, які виникають при спілкуванні з її фахівцями і зазначив: «Завжди націлюю працівників бути толерантними до платників податків, спілкуватися з ними лише в правовому полі, допомагати у вирішенні проблемних питань».

«Нехай реалізуються всі Ваші бізнес-проекти, здоров’я Вам, невичерпної енергії, мега-прибутків та відповідно великих податків до державної казни» – побажав Ігор Кондро та вручив за вклад у наповнення державної скарбниці подяки таким суб’єктам господарювання Львівщини: Ользі Криштоф – керівникові ТЗОВ «Лемі» (м. Львів), Маріушу Станцьо – керівникові ТОВ «Хортіко» (Городоцький р-н), Степану Бачинському – керівникові ТОВ «Д-Мікс» (Золочівський р-н), Тетяні Шермолович – керівникові ТОВ «КФ «ЯРИЧ» (Кам’янка-Бузький р-н), Мар’яні Васильків (керівнику ТОВ «АГРОДЕРЕВ» (Жовківський р-н), Володимиру Харку – фізичній особі-підприємцю (Кам’янка-Бузький р-н).

Фотоматеріали по темі

/
  • Ігор Кондро привітав підприємців Львівщини та вручив подяки найкращим з них