Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Працівники Львівської митниці виявили майже 16 тонн незадекларованої керамічної плитки

12.10.2018

Вартість товару  близько 200 тис. гривень.

Днями в зону митного контролю пункту пропуску «Краковець – Корчова» з Республіки Польщі заїхав транспортний засіб  під керуванням громадянина України. Водій надав для здійснення митного контролю товаросупровідні документи,  відповідно до яких переміщував керамічну плитку загальною вагою 20,9 тонни вартістю 8763 дол. США. Відправником товару зазначено компанію з Італії, а отримувачем – одне з ТОВ у Львівській області.

Під час митного контролю за результатами динамічного зважування було встановлено розбіжності у вагових показниках. Транспортний засіб було скеровано в місце поглибленого огляду товарів. За результатами перевірки встановлено невідповідність близько 16 тонн заявленого у товаросупровідних документах товару фактично наявному. Окрім заявлених у товаросупровідних документах товарів, виявлено незаявлені, а саме умивальники та унітази.

Так, керівник компанії-відправника вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України товарів з приховуванням від митного контролю, через подання митному органу України як підстави для переміщення товарів документів, що містять неправдиві дані щодо найменування, ваги, кількості, вартості та асортименту товару.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст.483 Митного кодексу України. Товар вилучено. Його точну  вартість буде встановлено додатково. За цим фактом складено протокол про порушення митних правил. Справу скерують до суду.