Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Ігор Кондро взяв участь у відзначенні сумлінних платників податків Львівщини

10.10.2018

Ігор Кондро: «Успіх Ваших бізнес-планів є запорука додаткових бюджетних надходжень»

Вчора, у Львові, в Будинку вчених, відбулося відзначення кращих платників Львівщини територіальним відділенням Асоціації платників податків Львівської області, в якому взяв участь начальник ГУ ДФС у Львівській області Ігор Кондро.

У своєму вітальному виступі Ігор Кондро подякував платникам податків за їх значний внесок у наповненні державної скарбниці та місцевих бюджетів та наголосив, що постійно зростаючі показники бюджетних надходжень на Львівщині це в першу чергу заслуга присутніх сумлінних платників податків. 

Керівником фіскальної служби Львівщини було також наголошено на суттєвих позитивних зрушеннях у стосунках між фіскальною службою та бізнесом. 

«Сьогодні ми відзначаємо кращих платників податків. 

У нашому розумінні – кращі, це ті, хто не лише сплачує найбільші суми податків та зборів, а й не порушує податкове законодавство, має значну кількість створених робочих місць, велику середню заробітну плату працівників.

Від імені фіскальної служби Львівщини вітаю обраних для відзначення платників податків. 

Наша Вам подяка за добрі справи, за важку працю.

Успішна реалізація Ваших бізнес-планів буде запорукою і Вашого процвітання і додаткових надходжень в казну держави та в місцеві бюджети», - зазначив Ігор Кондро.