Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники Вітчизни!

06.12.2018

Від щирого серця вітаю Вас з Днем Збройних Сил України!

Свято, яке ми відзначаємо вже чверть століття, має особливе значення, бо в цей день скріплюється бойове братерство між усіма військовослужбовцями усіх родів військ.

Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Другої світової. І сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції наших предків.

Це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Назавжди в нашій пам’яті залишаться героїчні подвиги наших прадідів в ім’я України, їх щира любов до рідної землі та безмежна відданість своїй Батьківщині.

Проте День Збройних сил України — це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі залишається суверенною незалежною державою.

Наші воїни – надійні захисники, віддані патріоти, люди, для яких честь, свобода і незалежність України – головне. Бажаю Вам міцного здоров’я, віри в силу нашої України, незламної волі у подоланні усіх труднощів буття, надійного родинного тилу, здійснення мрій, а всім нам – миру і спокою на українській землі. Й надалі своєю важливою справою нагадуйте всьому світові про те, що Україна у надійних руках.

Зі святом, дорогі захисники Вітчизни!!!

З повагою

начальник Головного управління     

ДФС у Львівській області                                           І. КОНДРО