Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Шановні платники податків, друзі та колеги! Вітаю вас з національним святом єднання, із Днем Соборності та Свободи України!

22.01.2019

22 січня 2019 року минає 100-років з дня проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, який вкарбувався в історію українського народу як величне національне свято, як символ віковічного прагнення нашого народу жити у єдиній соборній незалежній державі.

Це була величезна історична перемога України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та суспільну єдність.

Завдяки цій знаменній події здійснилася віковічна мрія багатьох поколінь українців – зробити нашу державу цілісною та об'єднати наші прагнення на шляху до розбудови квітучої і заможної України.

Ми всі сповнені бажанням працювати над тим, щоб у нашій державі панували мир, закон і благополуччя, невіддільні від почуття національної свободи та гідності. Сьогодні ми активні творці нашого власного майбутнього. Наша сила у єдності та цілеспрямованому рухові вперед.

Бажаю нам усім щирої віри, що наше покоління, отримавши важливий історичний шанс, зможе розбудувати економічно незалежну та соціально відповідальну державу. Пам’ятаймо та шануймо наших національних героїв та їхні ідеали. Наші Збройні Сили знову протистоять ворогу та відстоюють соборність та самостійність України.

Висловлюю велику вдячність всім, хто у скрутні для нашої країни часи, постав на захист територіальної цілісності та національних інтересів.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє України! Нехай віра в європейську, демократичну, соборну й економічно багату Україну надихає нас на нові звершення заради процвітання її народу!

 

З повагою

начальник ГУ ДФС у Львівській області                         Ігор Кондро

Слава Україні!  Героям Слава!