Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

48 працівників прийняті на посади в Головне управління ДФС у Львівській області за підсумками проведених конкурсів

13.08.2019

Одним з основних завдань управління персоналу Головного управління ДФС у Львівській області є здійснення на конкурсній основі відповідно до Закону України „Про державну службу” комплектування його підрозділів керівними працівниками та спеціалістами відповідного фаху і кваліфікації, а також інші питання кадрового адміністрування, зокрема проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади".

Так, затвердженим складом конкурсної комісії Головного управління ДФС у Львівській області протягом 2019 року проведено 6 конкурсів на заміщення 66 вакантних посад. За їх результатами відібрано 48 фахових працівників, які претендували на прийняття на державну службу в Головне управління ДФС у Львівській області чи просування по службі.

У 2019 році в Головному управлінні ДФС у Львівській області розпочато перевірку відповідно до Закону України ,,Про очищення влади” стосовно 35 осіб (в тому числі в червні 3) та по 26 особах завершено проведення перевірки.