Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Львівська митниці ДФС роз’яснює інформацію щодо затримання великої кількості екзотичних плазунів і земноводних

25.09.2019

У деяких ЗМІ з’явилась інформація про те, що на українсько - польському кордоні затримали українця, який  незаконно перевозив плазунів і земноводних. Насправді їх вивозили з Республіки Польщі, а оскільки не було дозвільних документів їх не пропустили в Україну і повернули назад в Польщу.

Так, 19 вересня цього року, громадянин України, 1986 року народження, мешканець Івано-Франківщини прибув у пункт пропуску «Краковець- Корчова» з Республіки Польща. До митного контролю подав декларацію, згідно з якою  перевозив товар «плазуни, пітони, рептилії».

До митного оформлення було залучено працівників державного ветеринарно - санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті. Згідно з актом огляду ветеринарні документи відсутні, відправник вантажу невідомий, ветеринарний сертифікат ‒ відсутній. На підставі цього прийнято рішення про заборону ввезення даного вантажу на територію України.

Відтак працівники митниці оформили картку відмови в прийнятті митної декларації, митному оформленні та пропуску товарів. Про це було повідомлено контрольні служби Республіки Польщі .

Громадянина з товаром повернуто в Республіку Польщу.

  • !АНОНСИ ПОДІЙ
  • Відеосюжети