Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Галицькі митники видали майже 18 тисяч сертифікатів EUR.1

15.01.2020

Майже 18 тисяч сертифікатів із перевезення форми EUR.1 при експорті українських товарів до країн ЄС, ЄАВТ, Чорногорії у 2019 році видали митниці, які увійшли до складу Галицької митниці Держмитслужби (Львівська, Івано-Франківська та Тернопільська). Це на 14% більше, ніж за 2018 рік.

Основні товари, на які видавали сертифікати: сік яблучний, текстильні вироби, олія соняшникова та соєва, вироби з деревини, меблі, вироби з металу, ізолятори, кабельні мережі, свічки, рослинна продукція тощо.

Українські товари з сертифікатами EUR.1 експортували 643 підприємства до 30 європейських країн. Найбільшу кількість сертифікатів оформлено на поставки до Польщі – 46,2%, Німеччини – 13,6%, Румунії – 4,3%, Австрії – 4,0%, Словаччини – 3,7%, Данії – 3,2%.

Також з часу дії Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у зоні діяльності Галицької митниці Держмитслужби 37 підприємств-експортерів отримали статус уповноваженого (схваленого) експортера, який дозволяє використання спрощеної системи декларування преференційного походження товарів.

 

Довідково:

Сертифікат форми EUR.1 необхідний для застосування преференційних ставок ввізного мита або звільнення від сплати мита, встановлених в Угоді про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та їхніми державами-членами, з іншої сторони та видається як доказ, що товари відповідають вимогам правил визначення преференційного походження. З 2016 року контроль і видача зазначених сертифікатів здійснюється митними органами.

  • !АНОНСИ ПОДІЙ
  • Відеосюжети