Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Податковою міліцією Львівщини під процесуальним керівництвом прокуратури області викрито чергову схему ухилення від сплати податків керівником одного із підприємств, який, за версією слідства, укладав договори із неіснуючими фірмами. Встановлено, що такі

10.06.2020

5-9 червня 2020 року працівниками податкової міліції під процесуальним керівництвом прокуратури Львівської області, в рамках досудового слідства у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених статтями 204 та 199 КК України, на виконання ухвал Сихівського районного суду м.Львова проведено ряд обшуків у місті Львові, місті Жовклі, у Пустомитівському районі області, в місцях виготовлення, безпосереднього зберігання, транспортування та реалізації фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів.

У двох приватних помешканнях виявлено нелегальні виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв зі всіма характерними ознаками, такими як: не облікований спирт, каністри, бочки, шланги, насоси, лійки, спиртометри, фільтри дистилятори, ваги, скляну, пластикову, картонну тару, готову фальсифіковану алкогольну продукцію, призначену для постачання на склади і у торгівельну мережу.

Накопичену та готову для реалізації алкогольну продукцію під виглядом відомих офіційних виробників виявлено також у гаражному та двох торгівельних приміщеннях.

Загальна кількість виявленого алкогольного фальсифікату сягнула понад 3,7 тисяч літрів.

Триває подальший комплекс слідчо-розшукових дій, в ході яких встановлюватимуться шляхи постачання сировини та коло осіб, причетних до кримінального правопорушення.

  • !АНОНСИ ПОДІЙ
  • Відеосюжети