Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Правила етичної поведінки в органах ДФС

29.01.2021

Для побудови правової, демократичної, соціальної держави важливим фактором є зростання значущості діяльності державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

Визначальним фактором суспільного розвитку є довіра громадян до влади, спроможність державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування ефективно та етично виконувати свої посадові обов’язки.

Законом України «Про державну службу», Законом України «Про запобігання корупції», внутрішніми положеннями та правилами державних органів, а також іншими нормативно-правовими актами встановлено, що державні службовці зобов'язані керуватися під час виконання своїх службових чи представницьких повноважень правилами етичної поведінки.

В Законі України «Про запобігання корупції», цьому питанню передбачено цілий розділ № VI, який містить в собі наступні правила етичної поведінки, а саме:

  • Пріоритет інтересів;

  • Політична нейтральність;

  • Неупередженість;

  • Компетентність і ефективність;

  • Нерозголошення інформації;

  • Утримання від виконання незаконних рішень чи доручень.

 

Частиною 1 статті 65 Закону України «Про державну службу» встановлено що, підставою для притягнення державного службовця до дисциплінарної відповідальності є вчинення ним дисциплінарного проступку, тобто протиправної винної дії або бездіяльності чи прийняття рішення, що полягає у невиконанні або неналежному виконанні державним службовцем своїх посадових обов'язків та інших вимог, встановлених законом, а у відповідності до пункту 2 частини 2 статті 65 цього закону, дисциплінарними проступками є порушення правил етичної поведінки державних службовців.

Слід наголосити, що у Головному управлінні ДФС у Львівській області систематично проходять відповідні заходи на яких наголошується про необхідність дотримання, як правил етичної поведінці при виконанні своїх посадових обов’язків так і виконання вимог спеціального антикорупційного законодавства України.

Додатково повідомляємо, що у випадку виявлення порушень правил етичної поведінки чи іншого спеціального антикорупційного законодавства у службовій діяльності в діях посадових осіб Головного управління ДФС у Львівській області, Ви, маєте право звернутись як до Головного управління ДФС у Львівській області так/або до Сектору запобігання та виявлення корупції поштою, за адресою: вул. Стрийська 35, м. Львів, 79003.

Також працює телефонна лінія ((032) 297-30-05)Сектору запобігання та виявлення корупції (за винятком святкових і вихідних днів) з понеділка по четвер – з 8:00 до 17:00, у п’ятницю – з 08:00 до 15:45, обідня перерва – з 12:00 до 12:45.

  • !АНОНСИ ПОДІЙ
  • Відеосюжети