Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Податкова міліція Львівщини під процесуальним керівництвом Львівської обласної прокуратури повернула в бюджет понад 3,2 млн. грн.

15.02.2021

Податковою міліцією Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області під процесуальним керівництвом Львівської обласної прокуратури за результатами досудового розслідування у кримінальному провадження до державного бюджету відшкодовано понад 3,2 млн. грн.

Встановлено, що бухгалтер  підприємства протягом 2019-2020 років під час здійснення  фінансово-господарської діяльності, переслідуючи мету , направлену на умисне ухилення від сплати податків, при нарахуванні та виплаті заробітної плати, умисно не сплачувала єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування  на загальну суму понад 3,2 млн. грн., що призвело до ненадходження до бюджету коштів у великих розмірах. 

Відтак, службова особа використовувала наявні на рахунках підприємства кошти не на потреби, пов’язані з виробничою діяльністю, виплатою заробітної плати чи сплатою податків та інших платежів, а інші потреби.

Враховуючи, що керівник підприємства визнав податковий борг і в повному обсязі відшкодував збитки бюджету, в сумі понад 3,2 млн. грн., матеріали кримінального провадження  по обвинуваченню бухгалтера  направлено в суд.

  • !АНОНСИ ПОДІЙ
  • Відеосюжети