Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

На Львівщині ліквідували черговий «конвертаційний центр»

31.03.2021

Співробітники ГУ ДФС у Львівській області спільно з Львівської обласною прокуратурою ліквідували «центр мінімізації платежів у бюджет», який надавав послуги суб’єктам господарювання реального сектору економіки та здійснював виведення безготівкових коштів у готівку.

 Група осіб, яка працювала на ринку послуг, розробила тіньову схему діяльності, де з однієї сторони були  імпортери, гуртовики та інші компанії які мали можливість продавати «податковий кредит», а з іншої - компанії які мали потребу в готівкових коштах. 

У межах проведення заходів створено декілька мобільних слідчо-оперативних груп, які провели ряд санкціонованих обшуків офісних приміщень, місць проживання зловмисників та ведення тіньової діяльності.

 В результаті проведених обшуків виявлено чорнові записи, первинну  фінансово-господарську  документацію  залучених СГД,  8  печаток,  та  грошові  кошти  в  еквіваленті  понад 4,2 млн грн.

Всі вилучені у ході проведення слідчих дій речі та документи долучені до матеріалів кримінального провадження в якості речових доказів.

На даний час, проводиться комплекс оперативних та слідчих заходів по збору та закріпленню доказів злочинної діяльності фігурантів, встановлення інших осіб, причетних до діяльності «центру мінімізації платежів у бюджет» з метою притягнення їх до кримінальної відповідальності.

  • !АНОНСИ ПОДІЙ
  • Відеосюжети