Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Денис Шмигаль застеріг бізнес від використання «податкових ям»

28.05.2014

Заступник начальника Головного управління Міндоходів у Львівській області Денис Шмигаль зустрівся з бухгалтерами та керівниками підприємств - членів Європейської Бізнес Асоціації, щоб почути від них пропозиції щодо вирішення проблемних питань, які виникають у процедурах адміністрування податків.

Відкриваючи зустріч, Денис Шмигаль проінформував присутніх про створення Державної фіскальної служби України, яка займатиметься питаннями податкової та митної політики. «Роз’єднання податкової та митниці не буде, - зазначив він. - Наразі вирішується питання про створення служби фінансових розслідувань та її статус і підпорядкування». Роботу Міністерства доходів і зборів України за два останні місяці Денис Шмигаль охарактеризував так: «У нас був вибір - працювати чи піаритись. Баланс був зміщений в сторону роботи». Зокрема, заступник начальника ГУ Міндоходів у області згадав про розроблений Міністерством законопроект про застосування податкового компромісу, який дозволить компаніям, які в минулому, по суті, змушені були користуватися послугами «податкових ям», сплатити лише 15% своїх зобов’язань і далі працювати «чисто».

Відповідаючи на питання членів ЕВА стосовно того, як не потрапити до списку «ризикових» підприємств, Денис Шмигаль зазначив: «Аналітична система податкової дозволяє за певними критеріями виявити «яму» на другий день після подання таким підприємством декларації. Тому єдиний спосіб убезпечити себе - не працювати з такими фірмами, бо сьогодні «податкові ями» ніхто не «кришує».

Серед проблемних питань, які озвучили члени Асоціації - складність процедури реєстрації податкових накладних, подання разом з пакетом електронної звітності додаткових документів, оскарження податкових повідомлень-рішень тощо. Усі пропозиції і зауваження Денис Шмигаль пообіцяв донести до керівництва Міністерства. «Кабінетні чиновники не можуть відчувати всіх проблем бізнесу, - сказав він. - Тому я готовий зустрічатись із вами не рідше одного разу на тиждень, щоб чути про ваші проблеми і оперативно їх вирішувати».