Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

М. Горобинський: "Львівська митниця ДФС активно працює над створенням сприятливих умов для бізнесу"

05.03.2015

Сьогодні, 5 березня, у Львівській митниці ДФС відбулась робоча зустріч начальника митниці Миколи Горобинського з Президентом Данської Бізнес Асоціації (ДБА) Ларсом Вестб’єргом.

Під час зустрічі було обговорене широке коло питань двосторонньої співпраці у сфері реалізації митної політики. Зокрема, було акцентовано увагу на питаннях реалізації домовленостей, визначених Меморандумом про співпрацю, та підготовки до підписання нового багатостороннього Меморандуму.

Сторони констатували, що основні положення Меморандуму виконуються, а це сприяє активній діяльності підприємств, що входять у Данську Бізнес Асоціацію.

Микола Горобинський відзначив, що залучення іноземних інвестицій та співпраця з іноземними інвесторами є головними аспектами, що визначають напрями та пріоритети регіональної економічної політики. Тому Львівська митниця ДФС активно працює над створенням сприятливих умов для бізнесу, залучення іноземних інвестицій відповідно до чинного законодавства.

Своєю чергою, президент ДБА висловив вдячність керівництву митниці за співпрацю з асоціацією, запропонував розширити її сферу, передбачену Меморандумом. Також він відзначив позитивні зміни у спрощенні митних процедур на кордоні, побажав більш активно працювати в напрямі приведення їх до європейських стандартів.

Учасники зустрічі відзначили важливість такої співпраці, завдяки якій іноземні інвестиції в найближчій перспективі зможуть найвагоміше сприяти підвищенню ефективності функціонування українських підприємств, а відтак і розвитку відповідних територій та міст, поліпшенню соціального захисту громадян.