Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Керівники Львівської митниці ДФС та Західноукраїнської філії ЄБА домовились про співпрацю

11.03.2015

Сьогодні, 11 березня, відбулась робоча зустріч начальника Львівської митниці ДФС Миколи Горобинського та голови правління Західноукраїнської філії Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) Маркіяна Мальського. Участь у заході, який проходив в офісі ЄБА, взяли також члени правління філії ЄБА та перший заступник начальника Львівської митниці ДФС Олександр Марченко.

Учасники зустрічі обговорили широке коло питань двосторонньої співпраці. Було акцентовано увагу на адаптації митного законодавства України до вимог європейського, спрощення митних процедур, зокрема, виконання мінімуму митних формальностей, необхідних для забезпечення митного контролю з додержанням вимог законодавства України. Також було обговорено низку питань щодо створення сприятливих та комфортних умов для громадян під час перетину кордону.

Микола Горобинський зазначив, що середні показники перебування транспортних засобів у зонах митного контролю Львівської митниці ДФС свідчать, що митні формальності у пунктах пропуску загалом здійснюються з дотриманням встановлених часових нормативів. Так, упродовж 2015 року у пунктах пропуску Львівщини середній час перебування транспортних засобів у зонах митного контролю становив в середньому – у «червоному коридорі» – 62 хв., у «зеленому» – до 4 хв.

Сторони дійшли порозуміння з багатьох питань, домовились про необхідність постійної якісної комунікації між ЄБА та керівництвом Львівської митниці, проведення «круглого столу» з членами Європейської Бізнес Асоціації щодо актуальних питань митного законодавства.

Учасники зустрічі відзначили необхідність cпівпраці з представниками бізнесу з метою підвищення ефективності митного контролю, висловили переконання, що подібні ініціативи є хорошим фундаментом для створення сприятливого інвестиційного клімату регіону.