Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У Львові відбувся "круглий стіл" з питань бюджетної децентралізації

20.03.2015

Третій із серії регіональних круглих столів відбувся у Львові. Експерти Мінрегіону, Міністерства фінансів, Державної фіскальної служби, Міністерства освіти та Міністерства охорони здоров’я презентували ключові позиції бюджетної та податкової децентралізації у 2015 році. До обговорення питань долучилися представники Львівської, Волинської, Рівненської та Закарпатської обласних державних адміністрацій, Головних управлінь ДФС у цих областях, районних міських, сільських та селищних рад Львівщини.

Під час круглого столу розглядалися питання щодо розширення  прав місцевих органів влади, механізмів залучення і використання коштів на місцях. Зокрема, заступник начальника відділу акцизного податку Департаменту контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ДФС Юрій Марченко нагадав про зміни, внесені до Податкового кодексу України, які передбачають децентралізацію податкових надходжень, зупинився на справлянні акцизного податку з реалізації через роздрібну мережу підакцизних товарів. Він також роз’яснив повноваження місцевих органів влади щодо встановлення розмірів ставок податків і зборів.

Варто зауважити, що протягом січня-лютого поточного року до місцевих бюджетів Львівської області від платників податків надійшло понад 612,4 млн. гривень. З них акцизного податку з реалізації через роздрібну мережу підакцизних товарів сплачено 21 млн. грн., податку на майно – майже 75,8 млн. гривень.

Підбиваючи підсумки засідання, учасники висловили свої переконання, що децентралізація передбачає активну участь органів місцевого самоврядування в адмініструванні податків.