Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Львівські митники обговорили з громадськістю запровадження додаткового імпортного збору

06.04.2015

Запровадження додаткового імпортного збору та його адміністрування обговорили під час робочої зустрічі керівники Львівської митниці ДФС з представниками громадськості та бізнесу Львівщини.

Під час зустрічі присутніх проінформували про результати діяльності Львівської митниці ДФС у І кварталі цього року із забезпечення наповнення державного бюджету. Так, у січні – березні 2015 року Львівською митницею ДФС перераховано до Держбюджету податків та зборів у сумі 2 052,7 млн. грн., що у порівняно з аналогічним періодом минулого року більше на 1 129,2 млн. гривень.

Представникам громадськості та бізнесу Львівщини роз’яснили порядок митного оформлення та умови звільнення від оподаткування митними платежами товарів, які ввозяться в рамках дії нещодавно прийнятої Верховною Радою України низки законів щодо спрощення ввезення та звільнення від оподаткування митними платежами «засобів індивідуального захисту», «лікарських засобів», «медичних виробів» та «продукції оборонного призначення».

За результатами обговорення члени Громадської ради при ГУ Міндоходів у Львівській області вийшли з ініціативою про скерування від імені бізнесових кіл Львівщини відповідного звернення до Міністерства фінансів України та ДФС України щодо вдосконалення законодавства з питання додаткового імпортного збору.