Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Представники митних та прикордонних служб України і Польщі провели робочу зустріч

12.06.2015

11 червня у пункті пропуску «Угринів-Долгобичув» (РП) з ініціативи польської сторони відбулась робоча зустріч представників митних та прикордонних служб України і Польщі, а також органів місцевої влади. Під час зустрічі українська та польська сторони обговорили питання проведення експерименту щодо організації пропуску через державний кордон піших осіб у пункті пропуску «Угринів-Долгобичув». Зокрема учасники розглянули можливе місце для проведення контрольних функцій, заходи безпеки для подорожніх, обговорили інші необхідні деталі.

Усі учасники відзначили готовність до проведення експерименту. Було прийнято рішення розпочати його в період з 1 липня до 31 грудня 2015 року з використанням існуючої інфраструктури цього пункту пропуску.

Ситуація у пунктах пропуску, стан під’їзних шляхів до них, а також доцільність та можливість впровадження пішохідного руху в автомобільних пунктах пропуску є серед найактуальніших питань у розбудові українсько-польського кордону. Зокрема у березні цього року питання впровадження пішохідного руху було на порядку денному засідання Комісії з питань пунктів пропуску та прикордонної інфраструктури українсько-польської Міжурядової координаційної ради з питань міжрегіонального співробітництва.

Як відомо, на сьогодні на ділянці українсько-польського кордону існує один пункт пропуску для пішого переходу «Шегині-Медика» (Львівська обл.). Щодоби його перетинає в середньому близько 5 тис. громадян, здебільшого учасники малого прикордонного руху.