Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Ігор Кондро привітав підприємців Львівщини

04.09.2015

Сьогодні, 4 вересня, в Львівській ОДА начальник Головного управління ДФС у Львівській області взяв участь у нагородженні кращих підприємців-переможців обласних конкурсів з нагоди Дня підприємця.

Від імені колективу фіскальної служби Львівщини з вітальним словом до присутніх підприємців та представників громадських підприємницьких організацій Львівщини звернувся Ігор Володимирович Кондро. Зокрема, він сказав, що розвиток і виробничий потенціал підприємництва – надійне підґрунтя держави, який формує соціальні стандарти, прискорює позитивні зміни у провідних сферах нашого життя. А це означає, що як законодавча, так і виконавча гілки влади та всі державні інституції повинні постійно дбати про подальший прогрес підприємництва.

Сьогодні у сфері малого та середнього підприємництва працюють понад 110 тисяч громадян Львівщини. Спрощену систему оподаткування обліку та звітності в області обрали понад 52 тисячі підприємців, якими сплачено до бюджету за 8 місяців цього року понад 310 млн. гривень.

«Фіскальною службою області з розумінням сприймаються всі проблеми, які доводиться розв’язувати вам. Найперше вважаю своїм завданням не заважати вам, шановні підприємці, своєю надмірною увагою, не турбувати сумлінних платників перевірками, - наголосив Ігор Кондро. - На Львівщині утримується тенденція до зменшення перевірок. Так у цьому році проведено 115 планових перевірок підприємців, що на 40 перевірок, або на 34 відсотки менше, ніж за відповідний період 2014 року».

На завершення головний очільник фіскалів області висловив щиру подяку присутнім за наполегливу працю та активну громадську позицію, побажав міцного здоров'я, успіхів та нескінченної ділової енергії для втілення нових бізнес-проектів.