Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Ігор Кондро зустрівся з президентом Данської Бізнес Асоціації

08.09.2015

Начальник Головного управління ДФС у Львівській Ігор Кондро та його заступник Василь Кресяк зустрілися з президентом Данської Бізнес Асоціації Ларсом Вестб’єргом та головою комітету з питань співпраці Асоціації з державними органами Олегом Яницьким, щоб обговорити кроки співпраці та розвитку взаємин як у сфері інвестування, так і роботи бізнесу Львівської області.

Данська Бізнес Асоціація (ДБА) є неприбутковою організацією, з 2010 року працює у Львові для підтримки данських інвестицій в Україну та створення сприятливих умов для діяльності членів Асоціації. До складу Данської Бізнес Асоціації входить 60 компаній у Західній Україні, в тому числі 50 - на Львівщині. «Усі компанії нашої Асоціації – повністю легальні, ми були б раді конкурувати з такими ж повністю прозорими й легальними представниками бізнесу. Проблема в тому, що багато підприємств в регіоні вважають, що ведення бізнесу в «тіні», несплата податків, невиплата офіційних зарплат – це свобода. Але свобода – це якраз правила і їх суворе виконання. У країнах Європи безліч правил, які мають виконуватися, і тільки якщо ви дотримуєтеся цих правил, будете жити якісно, – зазначив президент ДБА Ларс Вестб’єрг. - З метою популяризації іноземних інвестицій в економіку Львівської області необхідно побороти це ганебне явище».

Своєю чергою, очільник ГУ ДФС у Львівській області висловив вдячність Данській Бізнес Асоціації за залучення інвестицій в українську економіку, зокрема Львівщини. Ігор Володимирович наголосив, що фіскальна служба області постійно працює над створенням сприятливих та прозорих умов для діяльності сумлінних суб’єктів господарювання, в першу чергу інвесторів.

«Ми вживаємо усіх необхідних заходів для виявлення недобросовісних роботодавців, які не забезпечують своєчасну та в повному обсязі виплату заробітної плати працівникам, виплачують її «в конвертах», або ж ігнорують гарантований рівень мінімальної заробітної плати і змушують робітників працювати за невелику зарплату. Зокрема, аналізуємо причини виникнення заборгованості, вивчаємо показники фінансово-господарської діяльності підприємств-боржників, проводимо спільні заходи з органами місцевої влади. Для нас це дуже важливо, адже ми завжди підтримуємо тих інвесторів, які готові створювати на Львівщині робочі місця та платити податки до нашого бюджету», - підкреслив І.Кондро.

Члени Асоціації можуть розраховувати на всебічну підтримку та сприяння з боку Головного управління ДФС у Львівській області, аби Львівщина була привабливою для бізнесу, а тим більше для системного бізнесу.

  • !АНОНСИ ПОДІЙ
  • Відеосюжети