Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Ігор Кондро: «Державна фіскальна служба найбільш зацікавлена в поліпшенні інвестиційного клімату»

15.09.2015

14 вересня начальник Головного управління ДФС у Львівській області Ігор Кондро та його заступник Василь Кресяк провели зустріч з представниками Регіональної Координаційної ради Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації.

Мета зустрічі – засвідчити, в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю, налагодження взаємовідносин, заснованих на партнерстві та захисті інтересів кожної зі сторін, а основне – обговорити спільні кроки на шляху підтримки, допомоги іноземним та вітчизняним інвесторам в реалізації їх намірів та здорового розвитку бізнес-середовища Львівщини.

«Серед органів державної влади Державна фіскальна служба найбільш зацікавлена в поліпшенні інвестиційного клімату, - запевнив присутніх очільник ГУ ДФС у області. – Ми робимо все, щоб умови для вас в нашому регіоні були максимально комфортні. Йдеться, перш за все, про лібералізацію податкової політики. Це стосується не тільки ставок податків, але й також легкості та швидкості проходження всіх необхідних процедур. Свідомо зменшити тиск на платника через контрольно-перевірочні заходи. Зробити виконання податкових обов’язків необтяжливим та зручним. По-друге - створення рівних умов для всіх платників податків».

Під час зустрічі голова Координаційної ради Асоціації у Львові Маркіян Мальський запевнив, що Асоціація продовжує свою активну діяльність у сфері розвитку інвестиційного клімату та радо поділиться досвідом в рамках співпраці.

Також представники Регіональної Координаційної ради Західноукраїнського офісу ЄБА озвучили свої пропозиції та побажання. Зокрема, звернулися до Ігоря Володимировича з побажанням активізувати на постійній основі діяльність робочої групи з оперативного розгляду звернень та пропозицій іноземних інвесторів. Так як в склад робочої групи входять посадові особи фіскальної служби області та уповноважені представників компаній – членів Західноукраїнської філії Європейської Бізнес Асоціації, це дасть можливість запобігати виникненню спорів між інвесторами та Головним управлінням ДФС у області та визначати шляхи позасудового їх врегулювання.

Учасники зустрічі обопільно вирішили започаткувати, для реальної турботи про інвестора, надання тематичних консультацій щодо можливостей залучення інвестицій, розв’язання проблем, які стримують процес інвестування, сприяння інвестиційній діяльності у відповідних галузях економіки області.

Спільні дії органів фіскальної служби Львівщини і Регіональної Координаційної ради Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації, безумовно, повинні забезпечити вагомий внесок у розвиток економіки, та як результат – переконати інвесторів у привабливості інвестиційного іміджу України, зокрема Львівщини.

Довідково:

Західноукраїнський офіс ЄБА (Європейська Бізнес Асоціація), що розташований у Львові, був створений в березні 2004 року з метою підтримки компаній з іноземними інвестиціями, які працюють в західному регіоні України.

Офіс обслуговує понад 140 компаній – членів ЄБА в цьому регіоні, і регулярно проводить загальні збори членів Асоціації та організовує різноманітні заходи для них. Працюють 7 комітетів і 2 робочі групи, в рамках роботи яких бізнесмени обговорюють розвиток галузі що їх цікавить, та визначають спільну позицію щодо проблемних питань та їх вирішення.

  • !АНОНСИ ПОДІЙ
  • Відеосюжети