Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Відзначили і нагородили кращих платників податків Львівщини

25.12.2015

Повна і своєчасна сплата податків в державну та місцеву скарбниці стала сумісна з ефективним веденням бізнесу. І це судження ще раз підтвердили своєю діяльністю цьогорічні переможці на звання «Кращий платник податків Львівщини - 2015».

Урочиста церемонія з нагоди відзначення кращих платників податків Львівщини відбулася сьогодні, 25 грудня в Головному управлінні ДФС у Львівській області.

Тридцять шість кращих платників податків з галузей будівництва, виробництва, транспорту, розробки програмного забезпечення, аграрного сектору та сфери надання послуг і торгівлі нагородили Подяками начальник ГУ ДФС у Львівській області Ігор Кондро та начальник Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук.

Ігор Володимирович наголосив, що відзначення кращих серед платників – це можливість ще раз подякувати підприємствам з високим рівнем податкової культури за сумлінну сплату податків та відповідальність перед державою і громадою області. 

«Цей  захід є хорошим прикладом того, що бізнес і влада можуть і зобов’язані разом виконувати важливі завдання економічного зростання нашої держави. Переконаний, що популяризація на власному прикладі добровільності у сплаті податків і митних платежів, - є свідченням того, що бізнес почав довіряти нам і ми, в свою чергу, маємо виправдовувати ваші сподівання», - відзначив начальник Львівської митниці Левко Ігорович. Він побажав присутнім надійних партнерів, успіхів у підприємницькій діяльності, процвітання бізнесу, щоб кожна започаткована справа була вдалою та перспективною.

«Кращий платник податків - це справді постать соціального масштабу як у вимірі економічному, так і в соціальному і морально-етичному сенсі. Суспільство повинно знати тих, хто створює нові робочі місця, добровільно та в повному обсязі сплачує податки і тим самим забезпечує стабільність та дозволяє виконувати усі соціальні стандарти. Тому приємно, в такий спосіб, популяризувати основні принципи чесного ведення бізнесу та справді найкращих суб’єктів господарювання Львівщини. За умови прозорої, відкритої і чесної діяльності платник податків завжди може розраховувати на розуміння і сприяння з боку фіскальної служби», - резюмував очільник фіскальної служби області.   

В свою чергу, нагороджені подякували за гідну оцінку роботи очолюваних ними колективів та побажали, щоб на Львівщині ширилося коло добросовісних платників податків.

Фотоматеріали по темі

/
  • Урочиста церемонія з нагоди відзначення кращих платників податків Львівщини
  • !АНОНСИ ПОДІЙ
  • Відеосюжети