Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Ігор Кондро: Наша робота скерована на забезпечення перетворення ГУ ДФС у Львівській області в сервісну службу

27.01.2016

Про підсумки роботи ГУ ДФС у Львівській області у 2015 році та головні завдання, які ставить перед собою команда фіскальної служби розповів її очільник Ігор Кондро під час спільної прес-конференції з начальником Львівської митниці ДФС Левком Прокіпчуком, яка відбулася 27 січня 2016 року.

«Сьогодні усі ми добре розуміємо важливість та необхідність проведення відповідного реформування в усіх сферах діяльності органів влади, концентрації зусиль на забезпеченні виконання професійних та соціальних викликів суспільства. Успішна реалізація податкової реформи, зокрема в частині проведення відповідних структурних змін на місцях передбачає як проведення оптимізації структури, так і вирішення питань щодо зміцнення кадрового потенціалу. Це сприятиме формуванню клієнтоорієнтовної системи адміністрування податків, мінімізації контактів податківців та платників, і як результат - створення справжньої сервісної служби» - наголосив Ігор Володимирович.

За його словами, при побудові структури податкових інспекцій зміщено акценти з контрольної функції на забезпечення сервісної складової. Так, частка працівників підрозділів, що задіяні в обслуговування платників податків становитиме не менше 45 відсотків як в кожній ДПІ, так і в обласному апараті.

Варто зауважити, що організаційні зміни в діяльності фіскальної служби Львівщини не впливають на ділову активність підприємництва. Кількість фізичних осіб за останні п’ять років зросла на 33 тисячі підприємців, юридичних осіб – більш ніж на 16 тисяч. Доходи Державного бюджету по податкових платежах зросли вдвічі, місцевих бюджетів області – на 50 відсотків. При цьому приріст доходів бюджету випереджає статистичні показники з динаміки обсягів виробництва в області.

Так, до Державного бюджету надходження збільшилися вдвічі, до місцевого – у 1,5 рази. У 2015 році ГУ ДФС у області забезпечила надходження 10,2 млрд. грн. до зведеного бюджету: до Держбюджету 5,3 млрд. грн., до місцевого – 4,9 млрд. гривень.

«Найбільшу частку в надходженнях відіграє податок на додану вартість (35%) та військовий збір (29%). Щодо галузей, то основна частка надходжень йде від промисловості, енергетики та будівництва. У 2015 році платникам ПДВ відшкодовано на розрахункові рахунки більше 1 млрд. 100 млн. грн. податку при заявлених до відшкодування 1 млрд. гривень. Порівняно з 2014 роком обсяг заявок зріс на 70 відсотків, а відшкодовані суми – в 2,4 рази. 50 відсотків заявлених сум відшкодовано в автоматичному режимі.», – повідомив Ігор Кондро.

Крім того, у минулому році на Львівщині обліковано 6,2 тис. платників податків на нерухоме майно – 3,5 тис. юридичних та 2,7 тис. фізичних осіб. Вони поповнили місцеві бюджети області на 43,6 млн гривень.

За останні роки кількість ревізорів в Львівській області зменшилась більш ніж вдвічі, зауважив Ігор Кондро – з 497-ми до 226-ти працівників. Кількість планових перевірок скоротилась на 90 відсотків, а донарахування на одну перевірку зросли в 10 раз.

Аналогічна ситуація і з проведення перевірок фізичних осіб - підприємців: кількість планових перевірок підприємців зменшилась в 4 рази, ефективність зросла вдвічі.

Серед інших першочергових завдань, над якими сьогодні працює фіскальна служба області, начальник ГУ ДФС у Львівській області Ігор Кондро, визначив удосконалення підходу до формування взаємовідносин з платниками податків. «В даний час ми налаштовані на налагодження ефективної співпраці між податковими органами та підприємцями області. Зокрема, при Головному управлінні ДФС у області створено Громадську раду, в склад якої ввійшов 101 представник громадських організацій Львівщини,  працюють 5 постійно діючих комісій при Громадській раді ГУ ДФС у Львівській області. Наша спільна співпраця дозволить продовжити конструктивний діалог влади, бізнесу і громадськості, результати якого необхідні для розвитку європейського суспільства та розбудови держави» - резюмував Ігор Кондро.

Фотоматеріали по темі

/
  • Прес-конференція щодо підсумків роботи ГУ ДФС у Львівській області у 2015 році та головні завдання, які ставить перед собою команда фіскальної служби
  • !АНОНСИ ПОДІЙ
  • Відеосюжети