Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Львівська митниця ДФС готова до роботи за європейськими принципами

16.02.2016

Про це сьогодні повідомив її начальник Левко Прокіпчук під час лекції студентам Львівського навчально-наукового інституту Університету банківської справи.

Одним із важливих чинників переходу  митниці  на європейські принципи роботи стало підписання Угоди про асоціацію між Європейським Союзом і Україною та  впровадження її  економічної частини - глибокої  та всеохоплюючої  зони  вільної торгівлі. Одним з перших завдань, які покладено на митницю відповідно до цієї угоди стало видання та верифікації сертифікатів походження форми "EUR.l", а також питання уповноваженого (схваленого) експортера. За час виконання цих повноважень (з 01.01.2016р.) працівники митниці довели, що можуть фахово виконувати їх.

Стосовно інших напрямів роботи митниці за європейськими принципами начальник митниці відзначив роботу спільно з польськими колегами у трьох пунктах пропуску. Ще одним важливим показником того, що митниця дотримується європейського спрямування, стала оцінка її роботи європейськими експертами, які впродовж тижня працювали у Львівській митниці за програмою Twinning. Вони високо оцінили програму розвитку та модернізації Львівської митниці «Привітний та безпечний кордон», зокрема у напрямі спільного контролю, а також впровадження сучасних ІТ-технологій для зменшення впливу людського фактору на прийняття рішень.

Водночас очільник митниці зауважив, що перейняття передового європейського досвіду має важливе значення для митниці. Адже як у польських колег, так і в нас є спільні завдання: сприяння розвитку міжнародної торгівлі, прискорення пасажиро- та вантажопотоку, а також протидія контрабанді. Тільки спільними зусиллями можна швидко та якісно вирішувати ці питання.

Зустріч для студентів відбулась на запрошення керівництва інституту зокрема кафедри соціальної роботи та суспільно економічних дисциплін.  Є сподівання на те, що така співпраця продовжуватиметься і буде взаємовигідною для обох структур.

  • !АНОНСИ ПОДІЙ
  • Відеосюжети