Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Підписано Меморандум про співпрацю з Громадською організацією «Центр сприяння розвитку бізнесу»

22.03.2016

22 березня відбулося підписання Меморандуму щодо співпраці Головного управління ДФС у Львівській області, Львівської митниці ДФС та Громадської організації «Центр сприяння розвитку бізнесу». На урочистому підписанні були присутні Начальник Головного управління ДФС у Львівській області Ігор Кондро, начальник Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук та директор громадської організації «Центр сприяння розвитку бізнесу» Олександр Волков.

«Керуючись основними принципами ефективної взаємодії влади та громадськості, усвідомлюючи необхідність спільних дій, спрямованих на створення партнерських відносин між платниками та органами державної влади ми уклали цей Меморандум про партнерство та співробітництво для досягнення зазначених цілей»,- підкреслив Ігор Кондро.

Співпраця в межах Меморандуму буде здійснюватись у напрямах двосторонніх консультацій з актуальних питань податкового та митного законодавства, участі в роботі Громадської ради при ГУ ДФС у Львівській області.

Заплановано проводити спільні конференції, семінари та інші заходи, в тому числі за участі викладачів, фахівців і консультантів, створювати спільні групи експертів для вирішення конкретних завдань тощо.

Учасники зустрічі переконані, що підписання Меморандуму сприятиме покращанню умов для ведення бізнесу в західному регіоні України, реалізації правових положень, покращанню бізнес-клімату Львівщини. Відтак партнери керуватимуться спільними домінантами, підкреслюючи готовність до реалізації зазначених проектів.

Довідково:

Громадська організація «Центр сприяння розвитку бізнесу» (далі - ЦСРБ) почала свою діяльність у 2002 році як молодіжна громадська організація «Молодий Львів». Метою створення такого об’єднання стало бажання допомогти молоді, а саме – реалізувати та підтримати її творчі та креативні ініціативи, а на сьогодні метою є сприяння та покращення бізнес-клімату у регіоні, впровадження європейських стандартів у веденні бізнесу.

Завдання ЦСРБ: підтримка бізнес ініціатив членів – координація взаємовідносин членів з органами державної влади – формування та поширення принципів етики в господарській діяльності.

ГО «Центр сприяння розвитку бізнесу» успішно допомагає підприємцям у налагодженні бізнес-контактів з Польщею, Чехією, Іспанією, Німеччиною, Швецією. Члени ЦСРБ беруть участь у ділових поїздка, виставках, індивідуальних зустрічах у форматі «Бізнес для бізнесу» (В2В), конференціях та семінарах, організованих професійною командою ЦСРБ, відстоюють інтереси членів завдяки постійний участі у громадських радах при урядових установах.

Фотоматеріали по темі

/
  • Підписання Меморандуму про співпрацю з Громадською організацією «Центр сприяння розвитку бізнесу»
  • !АНОНСИ ПОДІЙ
  • Відеосюжети