Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Представники митних та прикордонних служб України та Республіки Польщі обговорили актуальні питання двосторонньої співпраці

30.03.2016

29 березня, на українсько-польському кордоні у пункті пропуску «Грушів - Будомеж» відбулась прикордонно-представницька зустріч за участі представників митних служб обох сторін. Львівську митницю ДФС представляв її начальник Левко Прокіпчук.

Під час зустрічі було обговорено низку питань двосторонньої співпраці. Зокрема розглянули можливість проведення експерименту в пункті пропуску «Грушів - Будомеж» щодо спрощеного порядку оформлення транспортних засобів з іноземною реєстрацією, які є у власності, або під керуванням Громадян України, що зобов’язані згідно з українським законодавством в режимі транзиту перетинати державний кордон кожні 5 діб в зоні діяльності одієї митниці та 10 діб – у зоні діяльності двох митних органів.

Також у зв’язку із збільшенням пасажиро-транспортного потоку представники контрольних служб на кордоні розглянули можливість відкриття додаткових смуг руху та встановлення нових робочих місць у цьому пункті перетину.

За результатами зустрічі Польська сторона звернеться до Головного коменданта Прикордонної Варти про прийняття рішення щодо запровадження представлених українською стороною пропозицій стосовно спрощеного порядку оформлення транспортних засобів з іноземною реєстрацією.

Також дійшли згоди стосовно того, що у передсвяткові та святкові дні з 20 квітня по 10 травня цього року в рамках експерименту буде виділено додаткові смуги руху та робочі місця у пункті пропуску «Грушів-Будомеж». Водночас у такий спосіб пройде апробація пропуску громадян на час Апостольської подорожі Папи Франциска до Польщі, яка триватиме від 27 до 31 липня 2016 року та відбуватиметься з нагоди Всесвітнього Дня Молоді у Кракові та святкування 1050-річчя Хрещення Польщі.

 

  • !АНОНСИ ПОДІЙ
  • Відеосюжети