Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Щодо повідомлення прес-служби прокуратури Львівської області

14.08.2013

Джерело: http://zik.ua/ua/print/2013/08/09/423732, 9 серпня 2013

На хабарі затримано начальника відділу податкової інспекції у Львові

Сьогодні, 9 серпня, прокуратурою Львівської області за матеріалами УБОЗ ГУМВС України у Львівській області затримано начальника відділу однієї з податкових інспекцій міста Львова.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

З’ясовано, що останній вимагав та одержав від приватного підприємця 500 доларів США за сприяння в оформленні та видачі свідоцтва платника ПДВ.

На даний час проводяться невідкладні слідчі дії.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні за ч. 4 ст. 368 КК України здійснює прокуратура Львівської області.

Позиція Головного управління Міндоходів у Львівській області:

Головне управління Міндоходів у Львівській області закликає громадян долучитись до боротьби з корупцією

Упродовж цього року управлінням внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Львівській області з метою упередження та запобігання корупційним проявам з боку його посадових осіб проведено 295 профілактичних заходів. Працівниками управління регулярно проводяться заняття з особовим складом податкових інспекцій області, під час яких розглядаються положення Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції». З початку року проведено 82 службові перевірки та розслідування, в результаті яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто 68 осіб, 10 із них звільнено з роботи. За матеріалами підрозділу органами прокуратури розпочато 8 кримінальних проваджень.

Міністерство доходів і зборів України приділяє особливу увагу боротьбі з корупційними проявами серед своїх співробітників. Зателефонувавши на гарячу лінію «Пульс» (044) 284-00-07, громадяни можуть повідомити про корупційні діяння з боку посадових осіб Міністерства, його регіональних управлінь, податкових інспекцій та митниць. Повідомити про такі факти можна також управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Львівській області телефонами (032) 297-36-09, 297-39-56, або у письмовому вигляді на адресу: 79003, м. Львів, вул. Стрийська, 35, управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Львівській області.