Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Щодо повідомлення прес-служби прокуратури Львівської області

28.04.2014

Джерело: Інтернет-видання «Сфера-ТВ» http://sfera-tv.com.ua/index.php?m=news&d=view&nid=23991, 23.04.2014

Прокуратура області виявила низку порушень в діяльності Львівської митниці Міндоходів

Зокрема, прокуратурою перевірено стан додержання вимог Митного кодексу України в роботі згаданого відомства. Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Як наслідок, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено дані про кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст.364 Кримінального кодексу України. Встановлено, що службові особи Львівської митниці не вжили передбачених Митним кодексом України заходів реагування до особи, тобто не склали протокол про порушення митних правил відносно особи, яка перевозила в автомобілі замість задекларованої поштової кореспонденції текстильні вироби загальною вартістю 277 тис. ЄВРО.

На даний час, досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні триває. Водночас, встановлені непоодинокі факти, коли службові особи порушували вимоги чинного законодавства під час проведення оглядів та переоглядів товарів, транспортних засобів комерційного призначення. Зокрема, виявлені випадки безпідставної видачі карток відмов у пропуску через митний кордон України товарів та транспортних засобів, прийнятті митних декларацій тощо.

Вищевказані порушення мали місце в діяльності митних постів "Броди", "Городок", "Рава – Руська", "Запитів", "Стрий", "Смільниця" та "Сокаль". З огляду на це органами прокуратури Львівської області на адресу керівництва Львівської митниці внесено 7 подань з вимогою вжити заходів до усунення виявлених порушень. На даний час, за наслідками розгляду вказаних документів реагування до відповідальності вже притягнуто 5 посадових осіб митниці.

Позиція Головного управління Міндоходів у Львівській області:

Цього року мешканці Львівщини не повідомляли про корупційні діяння з боку посадовців Міндоходів

З початку року на антикорупційний сервіс Міндоходів «Пульс» надійшло 53 дзвінки від мешканців Львівщини. Жодного повідомлення про корупційні діяння не було, натомість 19 з них стосувалися роботи органів Міндоходів області, 8 - роботи Центрів обслуговування платників, 17 - звітності та реєстрації податкових накладних, 5 - перевірок суб’єктів господарювання, 2 - реєстрації платників ПДВ, 1 - сплати єдиного податку та 1 - інших питань оподаткування. На всі дзвінки абоненти отримали відповідь.

Нагадаємо, що сервіс «Пульс» - це гаряча телефонна лінія (044) 284-00-07, за якою громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників податкової та митниці, можливі корупційні дії з їхнього боку. Про результати розгляду клієнти отримують відповідь у режимі call-back (працівник сервісу дзвонить клієнтові) невідкладно або протягом 1-3 робочих днів. Якщо інформація потребує додаткового розгляду, то його термін не перевищуватиме 15 днів.