Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Щодо повідомллення прес-служби прокуратури Львівської області

17.07.2014

Джерело: інтернет-видання ZIK

http://zik.ua/ua/print/2014/07/14/na_lvivshchyni_podatkivtsiv_otrymaly_5_ta_6_rokiv_z_konfiskatsiieyu_za_habar_6_tys_grn_505704, 14.07.2014

На Львівщині податківці отримали 5 та 6 років з конфіскацією за хабар 6 тис. грн.

Самбірським міськрайонним судом Львівської області винесено вирок у кримінальній справі стосовно колишнього податкового ревізора-інспектора та начальника відділу ДПІ у Дрогобицькому районі Львівської області, які обвинувачувались в одержанні хабара у сумі 6 тис. грн.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Таку «винагороду» посадовці отримали за ненарахування штрафних санкцій внаслідок перевірки діяльності приватного підприємця.

У ході досудового розслідування зібрано достатню кількість доказів, що доводять вину останніх у вчиненні такого злочину.

Відтак, суд підтримав позицію державного обвинувача прокуратури Львівської області та призначив інспектору і начальнику відділу згаданої ДПІ покарання у виді позбавлення волі строком на 6 та 5 років відповідно, з конфіскацією належного їм майна.

Окрім цього, згідно з вироком суду, хабарників позбавлено спеціальних звань і права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій.

 Позиція Головного управління Міндоходів у Львівській області:

Органи доходів і зборів Львівщини цьогоріч позбулися 4 своїх працівників за корупцію

 Упродовж цього року управлінням внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Львівській області проведено 138 службових перевірок та розслідувань, в результаті яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто 131 особу та звільнено 4 працівників.

За матеріалами управління органами прокуратури Львівської області розпочато 14 кримінальних проваджень за різного роду злочини:

за хабарництво – 2;

за службову недбалість – 1;

за зловживання владою або службовим становищем – 1;

за проведення незаконних обшуків – 1;

за порушення податкового законодавства – 1;

за порушення митного законодавства – 8. 

З метою недопущення фактів прийому на роботу в органи Міндоходів осіб, що своїми діями або вчинками можуть дискредитувати імідж служби, в результаті перевірок 197 кандидатів на працевлаштування було відмовлено у призначенні 8 кандидатам.