Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про перевірку фактів щодо безпідставних перевірок одного з підприємств з боку податківців

18.03.2015

Джерело:  Львівський портал, http://portal.lviv.ua/news/2015/03/17/220000.html

Синютка сердиться: надмірна «допитливість» податківців нищить львівський бізнес

Правоохоронні органи перевірятимуть діяльність податкової інспекції у Личаківському районі міста Львова. Клопотання про перевірку цього відомства до прокуратури та міліції скерував голова Львівської ОДА Олег Синютка. Про це Львівському порталу повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Зокрема, очільник області просить прокурора області та начальника обласного управління МВС «визначити законність діяльності керівництва цієї інспекції, зокрема фактів податкових перевірок однієї зі львівських фірм».

Як пояснив О.Синютка, до нього звернувся керівник агропромислового підприємства, котре зареєстроване у Личаківському районі міста Львова, із проханням зупинити масові перевірки, які унеможливлюють нормальну бізнесову діяльність.

За словами представника фірми, з першого року роботи на підприємстві не припиняються безпідставні перевірки зі сторони податківців.

Олег Синютка також висловив прохання відсторонити від посади керівника згаданої інспекції на час службового розслідування.

Позиція Головного управління ДФС у Львівській області:

Працівники Головного управління ДФС у Львівській області перевіряють факти щодо безпідставних перевірок одного з підприємств з боку податківців

Учора, 17 березня, на сайті Львівської обласної державної адміністрації, а також у деяких місцевих Інтернет-виданнях з’явилася інформація, що правоохоронні органи перевірять діяльність податкової інспекції у Личаківському районі м. Львова.

Оскільки, за словами представника одного з агропромислових підприємств області, з першого року роботи на фірмі не припиняються безпідставні перевірки з боку податківців.

Головне управління ДФС у Львівській області повідомляє, що ДПІ у Личаківському районі м. Львова розпочало перевірку вищезгаданого підприємства, оскільки воно, згідно з поданими деклараціями з ПДВ за жовтень 2014 року, в результаті автоматизованого відбору підпало під категорію "ймовірний вигодонабувач".

Станом на 18.03.2015 року управлінням внутрішнього аудиту та контролю з залученням працівників управління податкового та митного аудиту, правової роботи, управління власної безпеки проводиться перевірка фактів, наведених цим підприємством у скарзі від 26.02.2015 на неправомірні, на їхню думку, дії службових (посадових) осіб ДПІ у Личаківському районі м.Львова ГУ ДФС у Львівській області щодо організації проведення позапланових виїзних документальних перевірок протягом 2014 року і початку 2015 року. Термін завершення розгляду скарги - 26 березня 2015 року.

 

  • !АНОНСИ ПОДІЙ
  • Відеосюжети