Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Щодо відшкодування ПДВ платникам податків Львівщини з початку року

19.03.2015

Джерело: http://galinfo.com.ua/print/188254.html

18 березня 2015 року

 Повний провал економічної реформи: на Львівщині інвестори і далі скаржаться, що їм не відшкодовують ПДВ

Інвестори та представники влади щомісячно зустрічатимуться в ОДА. Таку ініціативу започаткував голова ОДА Олег Синютка за результатами «круглого столу» із представниками компаній з іноземними інвестиціями, що відбувся 17 березня. Про це повідомили у Львівській ОДА.

На переконання керівника Львівщини, регулярні зустрічі інвесторів та перших осіб органів виконавчої влади допоможуть розв’язати проблеми, що стримують процес інвестування.

«Це сприятиме підвищенню ефективного використання інвестицій, поглибленню взаємодії органів влади та підприємців у сфері інвестиційної діяльності, а також формуванню привабливого інвестиційного іміджу Львівщини», - наголосив Олег Синютка.

«Круглий стіл» зібрав близько 20 інвесторів, що працюють в області, а також керівників профільних структурних підрозділів ЛОДА та територіальних органів виконавчої влади. У спільній дискусії вони розглянули проблемні питання діяльності підприємств з іноземними інвестиціями.

Серед основних проблем інвестори відзначили питання відшкодування ПДВ, а також необхідність спрощення податкового законодавства. Окремими питанням дискусії також були стабільність ситуації на Львівщині і умови ведення підприємницької діяльності для іноземних інвесторів.

Учасники обговорили внесені пропозиції, а також подальші дії щодо поетапного вирішення найактуальніших питань. Наступну спільну зустріч представників компаній з іноземними інвестиціями та виконавчої влади заплановано на 25 квітня. До цього часу вони зобов’язались напрацювати пропозиції та бачення вирішення найбільш типових проблем.

Позиція Головного управління ДФС у Львівській області:

 На Львівщині з початку року платникам податків в автоматичному режимі відшкодовано майже 120 млн. грн. ПДВ

З початку 2015 року (станом на 18.03.15) 287 платниками ПДВ Львівщини заявлено до відшкодування на розрахункові рахунки 137,7 млн. гривень. Грошовими коштами на розрахункові рахунки платників відшкодовано 169,6 млн. грн., у тому числі за деклараціями минулих років.

В автоматичному режимі ПДВ відшкодовано 38 платникам у сумі 119,7 млн. грн., що становить 70,6 % від усіх відшкодованих сум.

Станом на 18.03.15 в порівнянні з початком 2015 року загальний залишок невідшкодованих сум ПДВ зменшено на 20 млн. гривень.

  • !АНОНСИ ПОДІЙ
  • Відеосюжети