Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Щодо причини затримки пропуску гуманітарної допомоги у пункті пропуску «Краковець - Корчова»

20.03.2015

Джерело: http://galinfo.com.ua/print/188450.html,

20 березня 2015

У Краковці митники заблокували гуманітарний вантаж для армії і вимагають хабар, - ЗМІ

Краковці заблокований гуманітарний вантаж для армії, який збирала громада міста Віттенберг (Німеччина). "Без хабаря краківецьку митницю не пройти, і немає нічого святого у митників які там працюють".

Про це на Цензор.НЕТ написав волонтер Георгій Тука.

"Пост Вики Шинкаренко. Человека и Гражданина. Да-да, именно с большой буквы!

Громада міста Віттенберг (Німеччина) всім містом зібрали допомогу для України, про збір було озвучено в місцевому ЗМІ.

В посольстві їм повідомили про те, що в Україні потрібно знайти волонтерську організацію, яка буде готова все це прийняти, отримати від організації підтвердження і везти в Україну. 

100 упаковок одягу, взуття, речей для дому та медикаментів затримали митники на українській стороні на кордоні Краківець.

Громадянин Німеччини Kendi Franke разом з дружиною українкою та друзями провели на кордоні весь день. Громада відгукнулась після звернення Порошенка до уряду Німеччини про допомогу нашій армії.

Після проведеного дня на митниці з повним доглядом речей і купою пояснень, машини не пропустили і опломбували.

Як пояснити громаді з Європи, що без хабаря краківецьку митницю не пройти, і немає нічого святого у митників які там працюють.. 

У нашій країні ВІЙНА, і коли громади українців у всьому світі намагаються допомогти, так мовити "з миру по нитці", все зупиняється на кордоні!

Це відбувалось 17 березня, митник Роман був на зміні і спілкувався з волонтерами (067 725 3135).

Коли президент просить країни Європи про допомогу а митниця її блокує, то мабуть варто гаранту спочатку з митниками домовитись?

Kendi Franke весь безлад знімкував, зняв відео і відправив журналістам у Віттенберг, ця історія за день набула розголосу у цьому містечку. Як ви думаєте, після такої ситуації буде бажання ще допомагати?

Kendi Franke, який з дружиною привезли цю допомогу в неділю потрібно повертатись додому. Мабуть прийдеться забрати ці речі назад, і повернути їх власникам? Пояснити ситуацію на митниці?

А можливо митнику Роману вручити повістку?

Те ,що на волонтерах тримається ця війна, це не таємниця. Одне прохання, якщо не можете допомогти, то хоч не заважайте!!! Не витрачайте наш час на блокування "ваших" митниць, бо буде на війні як на війні!

Кидаю фото і відео, прошу максимальний репост!!!

https://www.facebook.com/video.php?v=861742460534787

p.s. Я, конечно, понимаю: инструкции, законы, контрабанда и пр. А война как? А никак! Ведь нет у нас войны! Верно? Для особо верных "любителей лодки" сообщаю: пока одна половина львовского погранотряда стояла в Дебальцево, вторая пыталась стричь по 500$ с каждой волонтерской машины.

Позиція Головного управління ДФС у Львівській області:

Львівська митниця ДФС завершила пропуск гуманітарної допомоги у пункті пропуску «Краковець - Корчова»

Причиною затримки пропуску гуманітарної допомоги, яку надали Україні з міста Віттенберг (Німеччина), в пункті пропуску «Краковець - Корчова» є відсутність благодійної організації «Майбутнє Прикарпаття» м.Івано-Франківськ у Єдиному реєстрі отримувачів гуманітарної допомоги. Оскільки ця організація визначена донором як утримувач гуманітарного вантажу, це не давало підстави його пропуску на територію України.

Перевізнику також було надано вичерпну інформацію щодо вимог законодавства для пропуску гуманітарної допомоги в Україну.

  • !АНОНСИ ПОДІЙ
  • Відеосюжети