Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Щодо необхідності дотримування вимог чинного законодавства при митному оформленні гуманітарних вантажів

10.04.2015

Джерело: http://www.informator.su/lvovskye-tamozhennyky-ne-razreshayut-vezd-v-ukraynu-mashynyi-dlya-bojtsov-ato/

06.04.2015

Львовские таможенники не разрешают въезд в Украину машины для бойцов АТО

Пишет на своем фейсбуке журналист Артем Фурманюк:

В данный момент львовские таможенники не разрешают въезд на территорию Украины старенького авто, любезно купленного православной общиной из Белой Церкви для нужд 82-й бригады ВСУ. За “растаможку” Джипа Чероки, купленного в Чехословакии за 2 тысячи баксов, чиновники требуют уплатить почти в пять раз большую сумму – 9 тысяч. Показательно при этом, что с польскими фискалами никаких особых проблем при транзите авто не возникло. В отличие от родных украинских.

В то же время, выйти на связь с начальником львовских таможенников Горобинским Николаем Александровичем оказалось проблематично. А его подшефные на диалог явно не настроены. “Или растаможивайте, или идите, вы, на фиг со своим АТО и Украиной”, – любезно отвечают они в ответ на все вопросы.

Впрочем, сначала они потребовали бумагу из воинской части, в которую планировалось отправить автомобиль. Но когда подобная бумага за подписью полковника ВСУ Чуйко с словами “Прошу посприяти…” была предоставлена в их распоряжение, то содействовать они все равно отказались. Мол, ни ВР, ни Правительство нас не уполномочивали делать исключения из общих правил ни для кого.

И то правда, войны Украина сейчас официально не ведет, ВСУ никакого отношения к Антитеррористическому центру не имеют, и вряд ли номинальному руководителю АТО нужен какой-то нафталиновый джип.”

Позиція Головного управління ДФС у Львівській області:

При оформленні гуманітарних вантажів необхідно дотримуватися законодавства України — Головне управління ДФС у Львівській області

Через соціальну мережу «Фейсбук» деякі журналісти поширюють інформацію, що нібито львівські митники не дозволили в’їзд в Україну автомобіля для бійців АТО.

Головне управління ДФС у Львівській області повідомляє: 3 квітня 2015 року в пункт пропуску «Шегині» митного поста «Мостиська» прибув автомобіль марки «JEEP CHERОKEE», який, за словами водія, був придбаний для бійців АТО. За інформацією митників цей транспортний засіб переміщувався як товар, на нього були відсутні попередня декларація та належні митні платежі. Тому транспортний засіб було затримано та розміщено на складі митниці.

Згодом, на підставі заяви власника автомобіля, транспортний засіб був виданий зі складу митниці та виїхав з митної території України в Республіку Польща. Під час здійснення митних процедур звернень та скарг від громадянина не надходило.

Головне управління ДФС у Львівській області звертається до тих громадян, які переміщують транспортні засоби чи гуманітарні вантажі - дотримуйтеся правил згідно з чинним законодавством.

  • !АНОНСИ ПОДІЙ
  • Відеосюжети