Територіальні органи ДФС
у Львівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Львівські митники підвищували знання з основ охорони праці

27.11.2015

Джерело:

http://www.rbc.ua/styler/zhizn/lvove-pyanyy-tamozhennik-vehal-derevo-1448204745.html

25 листопада 2015

Во Львове пьяный таможенник въехал в дерево

Еще одному горе-водителю не удалось "отмазаться" с помощью связей

21 ноября во Львове, фактически в самом центре города - на улице Хмельницкого, произошло ДТП. Водитель не справился с управлением и въехал на своем Mini Cooper в дерево. 

К счастью, дерево пострадало несильно. А вот машине не поздоровилось. Впрочем, это не единственная головная боль горе-водителя. Прибывшие на место происшествия патрульные установили, что в крови у него ни много ни мало 1.34 промилле алкоголя. 

Как выяснилось, правонарушитель 1986 года рождения работает в Ягодинском таможенном пункте пропуска. Проблему он попытался решить традиционно - с помощью подкупа и связей, однако этот номер не прошел.

"Парень хотел договориться с патрульными, а также использовать свои связи,однако после предупреждения об уголовной ответственности передумал. На него составлен протокол за совершенное ДТП, а также за управление автомобилем в нетрезвом состоянии", - сообщили полицейские.

 

Позиція Головного управління ДФС у Львівській області:

Сьогодні в адмінприміщенні Львівської митниці ДФС відбувся семінар для посадових осіб митниці  з питань охорони праці.

Під час навчання його учасники мали змогу пригадати основні положення Закону України “Про охорону праці», дізнатись про особливості психології безпеки праці, організацію роботи у цьому напрямі. Було акцентовано увагу на контролі за ефективністю функціонування системи управління охороною праці, виконанням працівниками своїх обов’язків, правил, норм, інструкцій та станом охорони праці на робочих місцях.

Серед іншого розглянули й питання організаційно-технічних заходів щодо профілактики, запобігання можливим порушенням. Важливим є дотримання загальних вимог не лише на робочому місці, а й в позаробочий час, зокрема дотримання правил дорожнього руху. Також обговорили такі питання, як етика поведінки посадових осіб. Було наголошено також на тому, що посадовці митниці повинні поводити себе відповідно до суспільних норм поведінки, не зловживати своїми повноваженнями, не використовувати документів, які підтверджують їх посаду та повноваження, з метою прийняття іншими особами сприятливих для них рішень, вчинення дій чи бездіяльності.

Такі заходи організовуються періодично, передбачені системою навчання з метою підвищення загального рівня фахової підготовки працівників митниці.

 

 

  • !АНОНСИ ПОДІЙ
  • Відеосюжети